TOTO som teda NECAKALA !!!

Príspevok v téme: TOTO som teda NECAKALA !!!
slzicka 1234

Prosim, pomozte mi, som uplne na dne, po dvoch rokoch mi moj "vyvoleny" napisal ze sa chce rozist - vraj sa uz newieme ani porozpravat - pritom to absolutne nie je pravda, proste som ostala v soku, lebo setko bolo Okey a necakala som jeho sms v zmysle: v poslednej dobe sa nedokazeme ani porozpravat, ma to este zmysel? - pritom normalne sme sa bavili, mali sme jednu vymenu nazorov, ale len teraz pred par dnami, ohladne znamok zo skusok - takze banalita - a predtym asi v novembri - tiez banalita - ziadna hadka!!!! Prreco teraz toto? Co sa stalo? ... myslite si, ze uz ma prestal lubit? je v tom ina? prestala som ho bavit? .... je tolko odpovedi ale newiem ktora je ta prava a ani to nezistim, chcem len vas nazor, dakujem :(((

slniecko...

Ma inu je to tak. Akekolvek zahmlievanie je bezpredmetne. Mladost je pochabost. A je to smutne , ale vsetko nas posuva niekam dalej aj sklamanie.....

slzicka1234

ano skusim mu navrhnut porozpravat sa.... spytam sa ho, ci to chce riesit, ze sa mozme porozpravat, ak nebude chciet-bude evidentne ze je v tom nieco viac... :( dakujem zatial setkym za rady a prispevky

sign

každopádne skus mu navrhnut aby ste sa porozprávali..ak nebude chcet tak sa mu nepros kasli na neho. Chlapi radi pouzivaju tie výhovorky ako nemáme sa o čom rozpravat a pritom je to vždycky niečo viac. Kebyze si naozaj nemáte čo povedať tak by ste to asi cítili obidvaja a pokúsili by ste sa to zmenit ..ale takto keď ti to napise v sms znamená ze nema odvahu povedať ti do oči pravdu lebo je posrany! a určite si neasiel lepšiu nebojsa ta druha ho zas neecha kvôli niekomu inemu lepšiemu..tak to chodí kolobeh života ;)

slzicka1234

mame 20.r. obaja... no tiez si myslim co aj ty :( aj na pokeci ma v komentaroch pekne prispevky od dievcat a ked som si mrkla ich komentare, maju aj od neho a take slova pouziva ako na mna... moze byt ze niekoho nasiel, teda nasiel taku ktora sa mu zda lepsia :((( .... a tiez rozmyslam nad tym, ze by som sa s nim normalne chcela porozpravat a v pripade ze by necchcel, tak je to jasne ze vztah nechce riesit a ze je v tom nieco ine nez len "nemame sa o com bavit"... a ak sa bude chciet rozpravat tak aspon zistim co v tom v skutocnosti je :(((

sign

ma určite inú,je to asi drsne a nebudeš si to chciet pripustiť ale je to pravdepodobne tak... mne to môj byvaly tiež napísal v sms samozrejme tiež kecy ze sa nemáme o čom rozpravat a bla bla a pritom uz isiel po inej.nepodvádzal ma ale keď sme sa rozišli hneď vyštartoval po inej.a kolko mate rokov? lebo ak ma aspoň trochu rozumu mali by ste sa porozprávať ak nebude chcet kasli na neho,nestoji ti za to

slzicka1234

ano..urcite ak to tak bude, ze sa rozideme, budem chciet jeho vysvetlenie,... pretoze sa mi to vsetko len tak nezda,tolko sme prezili fakt, naozaj som si ista, ze ma lubil,...vraveli sme si ze ked sa lubime vydrzime tie roky bez seba kym nedostudujeme a potom si zalozime rodinku, odideme prec,..nie je z tych co by to len tak treskli do vzduchu, myslel to vazne, ale teraz zlom - a nechapem co sa deje :(((