Otras mozgu?

Príspevok v téme: Otras mozgu?
martinkaaaa

prosim o radu.dnes som na tv dostala riadnu šupu basketbalkou do hlavy... zatocilo sa mi v hlave a bolo mi na vracanie.odvtedy ma akosi pobolieva hlava. predtym to nebolo take hrozne.ale teraz mi je doslova hnusne.boli ma hlava a mam pocit ako keby som mala vracat.je to slaby otras mozgu alebo co????

pompada

Moje dieta spadlo viac krat na hlavu ma rok a sest mesiacou stale si buchapo hlavicke mam pocit ze ho boli .M omentalne som v GB a tu je lekarnictvo na inej baze tu vravia na vsetko -TO JE OK.

tinka228

martinkaaa môže to byť všeličo. lenže keď sa udrieš na koleno nemá to také následky ako na hlavu. neseď tu už a choď na urgent.

martinkaaaa

dd........no..neviem..vobec.. lahla som si asi na polhodinky a to nutkanie na vracanie akosi prestalo.ale hlava pobolieva stale.aj tabletku som vzala a nic...

dd

radsej s tym chod k lekarovi, naozaj to nie je sranda..bracho siel cez leto na hory na bicykli, stretla som ho tesne pred domom ked sa vracal, zostal na mna kukat a zmatene mi hovorit, ze netusi, ako sa dostal domov, ze si vobec nepamata pol trasy a ani netusi, ako trafil domov..na druhy den siel k obvodnej, ta ho poslala do nemocnice na vysetrenia a mal slaby otras mozgu..pravdep.niekde spadol z bicykla a pritom si ho sposobil..mal jedno velke okno a v podstate sa mu "rozvidnelo" az vtedy, ako ma stretol(aj s dcerkou sme boli na prechadzke), vtedy nadobudol vedomie..nakoniec sa dozvedel, ze dokonca 2x telefonoval so svojou priatelkou, raz zrejme chvilu po pade a raz uz cca v 3/4cesty domov a okrem toho telefonoval este s 2dalsimi ludmi..z tych 4telefonatov si 3 vobec nepamatal, posledny telefonat - uz po prichode domov si pamata len utrzkovito..netreba to podcenit..

martinkaaaa

tinka228... a nemoze to byt len taky stav po uraze? neviem ako to mam vysvetlit..vies..spadnes na kolena, bolia ta... udries si hlavu..boli ta... som vystrasena..nechcem otras mozgu.... :((

martinkaaaa

nie nevedel. a ja som to tak vazne nebrala... vies? nemyslela som si ze ,,len´´ lopta moze sposobit otras mozgu

delphia

ano, priznaky tomu nasvedcuju. kazdy uraz hlavy by mal byt odborne vysetreny neurologom. ucitel TV nevedel o tom? urcite si mala ist hned na vysetrenie. uraz hlavy nie je sranda.