19 ROCNA ZADANA ALE ZALUBENA DO 50ROCNEHO :(

Príspevok v téme: 19 ROCNA ZADANA ALE ZALUBENA DO 50ROCNEHO :(
vaneska

Mam 19 rocny vztah skveleho priatela.Ten ma 22.
Ale vzdy som bola na starsich.V oktobri som zacala chodit do autoskoly a spoznala som tam skveleho instruktora.Jazdy som si vybavila len s nim,je zabavny zlaty a strasne sa mi paci:(
najhorsie je ze to neviem skryvat myslim si ze to vie.neviem co mam robit,viem ze sa mu pacim ale on ma rodinu,je zenaty.....co mam robit?:(

opatrne2

sien,
ja viem že sú to herečky ja som myslel ale na skutočných aktérov v pozadí a ide mi len o to aby Vaneska nespravila nejakú hlúposť ktorú oľutuje ale nechcem aby to pokračovalo rozhovorom medzi nami (neber som osobne som rád že ľudia reagujú) ide tu hlavne o Vanesku, a myslým že Vaneska nie je ZLATOKOPKA ako tie ženy ktoré sa lakomia na starších, a nemusíte ma volať opatrný To bol len nadpis ,,, Peter... čaute, nechodím tu často ale dnes som tu náhodou klikol a nemohol som nereagovať.....

sien

opatrni,velmi pekne si to napisal,ale tie zeny,ktore sa lakomia na starsich a zenatych aj sami za to mozu,ked uz tak spominas sudnu sien-ze trpia.Mimochodom vcera som sa pobavila na sudnej sieni,to bola herecka ta zenska :)))))a jej matka

opatrnei

ešte Ti chcem povedať aby si si vážila ten tvoj ročný vzťah ktorý máš Ja viem musí to byť pre teba ťažkéé ale pochop aj jeho ženu ako jej asi bude ak by k niečomu došlo a nebodaj by si s ním začala Žiť, pozri občas súdnu sieň ako tpia ženy ktoré sa takto nešťastne zalúbili do starých ujkov,,, ktorí su radi ak v šedesiatke ešte udržia moč, Ty budeš mať o 10 rokov viac veľkú chuť na sex, a on ti može tak s ovisnutým bruchom a ešte aj s ...., akurát podať robertka aby si možno zažila ten úžasný pocit(...), a predstav si ako trpí jeho žena ktorá mu obetovala celý svoj život v nádeji že s ňou vydrží až do konca Života keď jej to možno v v jej 19 sľúbil , a ten chlap možno bude mať tu drzoť po rozchode s tebou vrátiť sa k svojej žene a ona ho vo svojej beznádejnej samote príme, hoci má hlboké rany v duši, ktoré jej nič už nevylieči... A nehnevaj sa všetkých ktorí TI tu píšu a občas aj nadávajú len sa snažíme ochrániť TA pred nešťastím do ktorého sa rútíš... Ahooj... peter..XXX..

opatrne

ahoj Vaneska máš krásny vek si mladá tak si to nepokaz s tým starým chrenom je možno super zábavný a ešte ktovie čo:::, ale ak dokáže podviesť svoju ženu tak je to chudák, ktorému by som rozkopal Riťť!!!, aj keĎ tvrdíš že sa nič nestalo buť Opatrná jje predsa starý šibal ktrému určite vyhovuje tvoj vek, sústreď sa na jazdu a neodboč s ním do nesprávneho smeru, a prajem TI veľa krásných kilometrov, a uspech v Živote. Ahoj a prosím buť opatrná a neleť mu na jeho medové reči, a nehnevaj sa ak mu krivdím možno je spravný chlap a neublíži TI a len sa snaží aby si nemala stres z jazdy... AHOJJ XXX...

vaneska

kolindujkbubo
skludni hormon na taketo chujoviny vobec nemam naladu....chcela som rau nie prifajcene poznamky,ja tvoje rozumy vobec nepotrebujem a mam ich totalne v r.ti

kolindujkbubo

si proste hlupe nezrele dievcat co nevie co chces po par dnoch sa ti znechuti ten stary a ty to budes lutovat ...nemam slov niektore baby ste take blbe az nato nechadzam slov ..... sa s nim daj do kopy ta akurat fajne pojebe a posle do pici .... myslis ze s deculom si bude spinit ruky ?

gretkaxy

ja som chodila so svojim 45rocnym instruktorom pred 5timi rokmi to som mala 20,pardon bola som jeho milenka....vydrzalo nam to az 3 mesiace kym som sa nespamatala.

tronka

VANESKA
ja netvrdim ze si na peniaze,ja len pisem ze ta chapem to iste mam aj ja on je tiez taky zabavny sympos proste som v riti s neho ako ty s toho instruktora,,,kym ho nevidim sa to da ale ako nahle ho zbadam neviem co skor proste zacne mi drbat a ked mam debilnu naladu staci ze mi povie "minimalnu sprostost"a ja sa zmenim na nepoznanie ;) vela ludi si to vsimlo viem ze to nieje dobre ale neda sa to zakrit ,,,,,co uz narobim ????? neviem !!!!

vaneska

ja neviem ale ludia co ho poznaju vravia ze ma aj nejaky servis s autami
ale mne to je jedno
laskavo na mna neutocte aj tak ma to nezaujima chcem len radu
vdaka