aky sampon na taketo vlasy?

Príspevok v téme: aky sampon na taketo vlasy?
majka200

Ahojte! potrebujem poradit ohladom starostlivosti o moje vlasy. Odkedy som sa ostrihala na postupku čo je tak 5 rokov, mam ich riedke, ale aspon nie tak znicene. Teraz su vsak bez zivota, mastia sa velmi rychlo, su bez lesku, no proste vyzera to otrasne. Co mi na taketo vlasy odporucate?..ako si ich upravovat?...mam vlnite vlasy..dik

Lucinka33

tronka, Pantene velmi nepouzivam, lebo som citala, ze obsahuje vela silikonov :) Ale neviem co je na tom pravda :)

tronka

lucinka
no za malo ;)
aj som si myslela ze u nas ho nemaju ten je uplne super asi najlejlepsi na zvyraznenie hnedej ale aj pantene je dobry ,,

zuzak

ahojte...viete mi niekto poradit ci existuje sampon urceny special na take cervene(cervenohnede) vlasy? proste na podporu tej farby cervenej...myslim ze som taky este nevidela ale nevyznam sa v tom az tak...diky vopred

tronka

lucinka33
ja pouzivam BIOPOINT ale neviem ci ho dostat na slovensku ale pouzivam aj od PANTENE lebo biopoint je drahy (10 euro)a taktiez pouzivam balsam na hnede vlasy alebo masku tiez od pantene a spominajucu niveu hair brilliant brown,,zo zaciatku nic nevidno ale po case ano,,vela ludi sa spytovalo ci si farbim na hnedo hlavne ked sa vratim domou zo zahranicia lebo ze mam peknu farbu ,,treba ho pouzivat pravidelne a vysledok sa dostavi urcite,,viem co hovorim mam to odskusane necely rok si takto umyvam vlasy a farba je stale krajsia a zivsia nie mysacia hnusna ...ty mas aky odtien vlasov??