idem so sebou nieco robit-potrebujem len rady :)

Príspevok v téme: idem so sebou nieco robit-potrebujem len rady :)
odhodlana

Ahojte, chcela by som poprosit o radu tych, ktori sa skutocne vyznaju a vedie poradit.

Som dost silna, mam 172 cm a 103 kil. Lekarka mi odporucila schudnut na 69kil. Len neviem ako na to. Mam hlavne problem s velkym bruchom, hlavne v oblasti zaludka.

Sladkosti nejem, mozno tak raz za tyzden dostanem chut na nejaku tu tycinku, ale to je vsetko.

Je pravda ze nemam cas na pohyb. No rozhodla som sa to zmenit, len potrebujem akysi "navod". No vsak ako chudobna studentka nemam moc penazi na caste chodeie do fitiek :) to mozem tak 1 krat tyzdenne, ale privitam aj nejake alternativne rady-mimo fitka.

A ako na stravu? Viem ze dolezita je pravidelnost, ale neviem si to rozhodit, co mozem, co nemozem, a co s cim nekombinovat.

Dakujem za rady

odhodlana

v jednom z predoslych prispevkov som ho dala, kde je moj nick cervenym, tak po kliknuti nan sa ti ukaze :)
esiesa@gmail.com

a este raz dakujem :)

weronika

odhodlana
tam môžeš jesť aj normálne 5 x denne, na desiatu a olovrant si dáš tiež ovocie... a daj mi mail, kde ti to mám poslať.
a tá 90 dňová dieta v podstate ani nie je dieta, je to len zmena stratovania, zmení sa celý metabolizmus, ja sa podľa toho chcem stravovať aj po ubudnutí tých 90 dní. Sú tam fakt chutné jedlá, niekedy si aj poviem, že čo je na tom diétne? : ) Snažím sa dodržiavať všetky pokyny, tak asi preto to tak rýchlo ide, neviem...

weronika

suzen
ved ja neviem... dnes som si čítala odkazy od báb,ktoré to držia tiež od toho istého dátumu jak ja a všetky pochudli tak 4 - 6 kg, neviem prečo mne ubudlo až 8? ale nesťažujem sa... možno mne to už bude ísť teraz pomalšie a im rýchlejšie.... neviem... : )