Samota uz fakt neviem ako sa zoznamit...

Príspevok v téme: Samota uz fakt neviem ako sa zoznamit...
creation

caute, ja viem ze mozno je to dost odveci ale mam 18 a nechala ma prietelka, som dost uzavretý a tak dost tazko spoznávam nových ludí, aj ked viem je tu pokec a pod. lenze mna nebavi tam hladat niekoho medzi timi uchylakmi abo babami kt sa vyspia s kazdým, vsetci kt poznam piju a fajcia, ja taký necem byt lenze uz nepoznam nikoho kto by taký nebol....aj moji priatelia uz s tim zacali a chodia sa sfajcit, som divný ked nejsom taký,??..v poslednom case sa citim dost sam a uz ma to fakt dost stve...ale co robit ked nepoznam nikoho s kým sa da ist normalne von a pokecat......

kvetinac

to mi je luto,,,ale verim tomu,že sa to snad nejako zlepsi,lebo clovek potrebuje stale mat niekoho,kto mu rozumie aspon troska,ci uz rodina alebo kamosi....

creation

ale sak ja nikoho neodsudzujem ani sa nesrtanim, len mi vadi ze nemam nikoho kto by ma chapal, vacsina ludi v mojom veku ma uz najlepsich priatelov lenze moj najlepsi kamos sa pred rokom odstahoval s rodicmi, a s kamoskou som zacal chodit, potom sme sa rozisli, a viac sa nebavime...thak teraz uz nemam nikoho s kým bych si naozaj rozumel ...a mna to uz vobec nebavi .............

kvetinac

creation podla mna by si sa na to nemal pozerat tak cierne:)aj ked nevravim ze to mas uplne ruzove momentalne,ale tak mal by si byt na jednej strane aj rad ze nechodis do senku s nimi.tito mladí ludia si casto neuvedomuju svoju situaciu a riesia svoje problemy aj takto v senku...ale zasa na druhej starne podla mna by si sa ich nemal uplne stranit...sak za to ze niekto ide vecer do senku to neznamena ,že sa nedopkaze s tebou vazne porozpravat,,,,teda ak su to tvoji kamosi tak urcite si najdu cas aj na teba a tvoje problemy,a aj na ten ich senk:)

creation

ano thak ale ja to mam doma blbe a cakam od kamosov ze ma podrzia thak oni idu do racej do šenku sa ozrat, uz ma to fakt nebavi ze tu neni nikto komu sa mozem vykecat.... hm

kvetinac

ahoj no ja mam tiez 18 :D a presne sa citim ako ty...uz som myslela ze nie som normalna ale dobre viem ze nenormalna je ta druha strana mladych ludi ,ktorí chlascu a myslia si ze to ich urobi stastnych...podla mna treba dat tomu cas a ono to vsetko pomaly pride:)aj to zoznamenie:)a take ze ta tvoja priatelka bude za to naozaj stat:)takze ziadne strachy.obcas je ten pocit naozaj neprijemny,to viem sama velmi dobre,ale ja si za to mozem sama,lebo kazdeho hned odpisem,pretoze vidim na tych chalanoch ze su taki fajciari a chlastosi a pod...radsej ziadny chalan ako zly:)takze asi tolko k tomu:)a ešte daco zoznamovat sa cez pokec je naozaj blbost to si spravne vystihol,hoci cest vynimkam dakedy to moze dopadnut fajn