Veľmi suchá pleť

Príspevok v téme: Veľmi suchá pleť
majkaM

moja tvár volá SOS !!! a neviem ako jej mám pomôcť...vždy v tomto ročnom období ju mám veľmi vysušenu...mám samé drahé a značkové krémy(lancom, vichi) ale ked si ich natriem pleť mi priam horí! mám suché flaky po tváry a ked prídem do nejakej vykurovanej miestnosti okamžite mi horia líca a som celá červená!!! kožná mi veľmi nepomohla...predpísala excipial ...ten ma síce neštípe po nanesení ale ochvílu mam po tvári zasa suché flaky!!! poradte mi prosíííím

mirusinka222

Vyskusaj od Bioderm - Atoderm (krem na tvar a telo)200ml stoji asi 15 Eur, alebo Bioderm (na velmi precitlivelu plet), ja sama ich pouzivam a mozem len odporucit a aj cena je primerana.

sweet_lolitta

majka, ja ti poradim prirodnu vec a tou je kokosovy olejik :) nemusis sa bat slova olej, ze budes naopak mastna, pretoze tento ma malu molekulu a vsiakne do pokozky alebo aj vlasov pomerne rychlo, ja to robim tak, ze vecer pred spanim si par kvapiek natriem na tvar a rano mam hebku hydratovanu tvar az do vecera. Pouzivam ho aj na pery, su krasne hydratovane :)

sydney

ahoj,ja mam podobny problem - v zime mam cervene flaky a boli to,svrbi a hori.jediny krem ktory mi zabera cez den je vichy oligo 25 na cervenajucu sa plet - lebo ty nemas suchu,ale citlivu plet.a v noci framikoinova mast.pisem LEN noci,lebo je to hrozne mastna masticka,a tvar sa strasne leskne,ale je premastena,nereaguje tak agresivne na zimu,nie je taka sucha a po dlhodobom pouzivani sa aj plet zlepsi,tak au revoir vyrazky:) vela stastia

slnecnica

baby, skúste obyčajnú marinu.moja mama ju používa celý život, ma suchú plet a to je jediný krém, čo jej pomáha.

delphia

d3nda peltovu vodu si uviedla, ale mna by zaujimal krem, ktory pouzivas. chces susit vyrazky maskou a pritom mas suchu plet? no to spolu velmi neide...
napis aky krem pouzivas

d3nda

ja mám tieš suchú pokožku...no teras sa mi začali na čele robiť vyrážky...neviem či je to touto zimou mrazom snehom...ale neviem čo mám už s tým robiť...používam pleťovú vodu DR.HOJ z lekárne na suchú pleť...no zatial nevidím žiadne zlepšenie prosim vas pomožte mi..neviem nikdy som nemala problemi s pleťou...no teras ich mam čoraz vjac a ked vidim že mám nejakú hnisavú vyrážku hned ju vytlačím a vyčistím alpou a pleťovou vodou z lekárne..čoraz vjac sami robia vyrážky..a make-up musim trocha nosiť lebo mam veľmi bledu pleť a tie vyražky su velmi červene a vyditelne...ak poznáte nejaku masku na vysušenie vyražok alebo celej pleti aby sami čoraz viac neširili vyražky prosim napište mi...dakujem..:)

veroniccka

poznam a velmi doverne tento problem. ziadny make up, lebo sa robia mapy, proste nic. no ja som to vyriesila tak, ze mydlo sa mojej pleti uz ani len dotknut nemoze, odlicujem sa takym ruzovym gelom Garnier na suchu plet(s pumpickou), ktory je fakt setrny, a potom krem Garnier, nocny alevo denny proti vysusovaniu pleti, zlty. tiez som uz vyskusala vsetko mozne, aj tieto drahe bludy ale tie mi prisli strasne chemicke, tiez ma stipali a mala som pocit, ze ked sa zasmejem, plet mi praskne...toto mi vyhovuje, teda aspon ja mam plet jemnucku, bez akehokolvek znaku vysusenia, makeup si mozem dat aky len chcem, a ver mi, nebyvalo to tak.a este jedna vec, STRASNE dolezite je pit co najviac tekutin, hydratacii zvnutra sa nic nevyrovna. vyskusaj