Paci sa mi jeden chalan...

Príspevok v téme: Paci sa mi jeden chalan...
fefera

Mam takyto problem....paci sa mi jeden chalan s ktorym som da sa povedat kamoska nie az tak blizka ale po jednej akcie sme sa super bavili celuu noc spolu.Je o rok starsi respt.je ten isty rok ako ja zvlastne nie?:DAle hacik je v tom ze ma priatelku ktoru vraj velmi lubi avsak ked ich vidim spolu nepride mi zeby to dajak prejavovali.poevdat mu to nechcem lebo v rovnakej situacii som bola pred doma rokmi.Som zufala mate niekto nejaku radu?Vopred velmi pekne dakujem:)

diablica

no,ja ti poviem, ked ti priamo nepovedal, ze chce teba. Tak sa na to vykasli. To ze ty nevidis ako si prejavuju lasku neznamena, ze ju necitia. Ja teda mam priatela, ktory v dobe ked sme sa spoznali, chodil s niekym inym, ale vraj im to neklapalo a za par dni sa aj tak ONA s nim rozisla. A take, ze ak podviedol ju, podvedie aj teba, nepocuvam. To by potom nikdy nevznikali nove vztahy. Ale pokial on nechce, tak ta milovat nebude.

ziena

Nemyslim si ze mas pravo zasahovat mu do jeho vztahu, zi si svoj zivot s nim bud kamaratka ale urcite ho nezvadzaj ani nsa ho nesnaz zbalit, lebo sa ti moze stat ze ho stratis uplne a neoplati sa to, radsej mat "len" dobreho kamarata ako nepriatela ;-)
Mozno mu to s nou prestane klapat rozide sa s nou a vtedy mas skvelu prilezitost vystartovat po nom ;-)

vydlicka

Takze prva vec. Nechaj ho na pokoji. Nepokaz im vstah. Ak ho moc lubis, bud s nim kamoska. Ak spolu mate byt, rozidu sa a budete spolu. Ak nie, neoplati sa ti tam stracat cas a do konca zivota mysliet na to, ze si niekomu pokazila lasku. A este jedna vec. Keby si sa mu zapacila a on by ta s nou podviedol, velmi lahko by sa mohol naucit, ako to funguje a nakoniec podviest aj teba......... hovorim z vlastnej skusenosti.