Ziarli na mobil :)

Príspevok v téme: Ziarli na mobil :)
chrobaktt

Zeny, mate pristup k mobilom svojho muza, priatela? Mozete si citat smsky? ja mam strasne ziarlivu manzelku, ale mobil je predsaa moja sukromna vec. ja sa jej v telefone tiez nehrabem. Viem si predstavit co by robila, keby mi tam nasla smsku od kamaratky, alebo od nejakej inej zeny. By zas vyvadzala. Aky mate nazor? Nieco predsa musi byt vo vztahu len moje tajomstvo - sukromie :)

cudujes sa

ale sak ano len keby on nemal co skryvat tak tu takto nepise sms od dakej zenskej?akej?kamaratka ktoru zena pozna by jej sotva po vysvetleni vadila ale ak ma potrebu skryvat mobil pred zenou ma to len jeden dovod

bianca

pre cudujes sa:
akoze a ty nemas kamaratov-chlapov??? kamaratov kolegov??? starcyh kamaratov zo zakladky, strednej, z vysokej????
lebo ja som vydata, mam takych kamaratov, aj si s nimi obsac popisem, sem tm vybehneme na kavu... su to ludia ktori tiez patrili do mojho zivota este pred tym nez som spoznala manzela... a to ze som sa vydala neznamena ze prerusim vsetky kontakty, tych ludi mam rada

muz ked mi pozrie do mobilu, vypytuje sa tak mu vysvetlik kto to je a poviem ze ked mi neveri, kludne nech somnou zajde na tu kavu... nemam s tym problem...

a chrobaktt... pokial je to taky tym sms od kamaratok, preco ti vadi ze to zena uvidi? vysvetli jej to, kludne jej ponukni ze ju s tou kamaratkou zoznamis, ze nemas problem, zena to po dobe prekusne ver tomu :) hlavne sa netvar ze ti vadi ked sa ti hrabe v mobile, vtedy ju to bude len viac a viac nutit to robit :)

andy

S tým nemôžem s tebou súhlasiť. Aj keď je to tvoje súkromie, pokiaľ nemáš čo skrývať, nemá ti prečo vadiť, že sa ti do neho pozrie. Zúrila by, keby našla sms od kamarátky? Takéto veci je lepšie si vyjasniť, ako skrývať telefón, lebo potom ti bude ťažko dôverovať.

cudujes sa

od inej zeny???nechapem co by mala sms od inej zeny robit v mobile zenateho muza samozrejme ze by vystrajala mala by na to plne pravo tebe bys a pacilo keby si tvoja zena vypisovala s inym ak maju muzi potrebu vypisovat si s inymi zenami a daco si dokazovat naco sa zenia co je to za laska