čo s takymito mihalnicami?

Príspevok v téme: čo s takymito mihalnicami?
mihalnica

Ahojte! Prirodzene mam velmi kratke, riedke mihalnice, takze ziadna spirala mi ich velmi nezhusti len zvyrazni. Co ine okrem umelych mihalnic odporucate? Chcem mat krasne huste riasy. Aj by som vyskusala umele mihalnice ale tie niesu na kazdodenne nosenie, ja by som chcela nieco trvale. Poradte..dik

mihalnica

noemi25
Ja len sudim podla toho, čo vsetko som uz vyskusala. Vacsinou spiraly od max factor, jednu som mala uz aj od loreal, nepamatam si nazov a niesom spokojna. Teraz mam maybeline colosal je to take v pohode. Nic extra. Skusim sa pokukat po tej co mi odporucas.

noemi25

loreal double extension- ma bielu a ciernu farbu- nanesies bielu ktora doda objem a cierna zvyrazni a predlzi. je trosku drahsia no ale vydrzi dlho a ja na nu nedam dopustit! sorry ale miss sporty je najhorsia aku som mala ta mi urobila ze mi kazda riasa inde trcala a nevytocila mi ich bola som ako dikobraz;-D vyskusaj tu od lorealu, ja som v anglicku tu stoji 8 libier.

sarita

s tym nic nespravis jedine vyber dobrej spiralky alebo si lepit trsy stale...ja ich tiez nemam bohvieake kupujem si za to len zhustujucu spiralu