19rocna a 16 rocny?

Príspevok v téme: 19rocna a 16 rocny?
veronicka

Chodim s o tri roky starsim chalanom.Lubime sa vsetko je super(sme spolu necely mesiac)
lenze ja maturujem idem na vysku a budem od neho 300km prec,on je prvacik na ss:(
ludia sa mi smeju ze som si nasla takeho mladuckeho ale ja ich mozem fakt ho mam rada....lenze sa bojim ze si obidvaja najdeme inych domov pridem raz za mesiac na vikend:(

veronicka

zjuzjika a zuzik dakujem...ja viem dialka je hrozna:(vsak uvidi sa co a ako
malickasom
ved hej ale myslim na to uz aj on sa zacina pytat ako casto budem chodit boji sa ze si najdem ineho...

malickasom

neverim vo vztahy na dialku...je to potom viac smutku ako radosti..
uzivajte si kym ste spolu a potom sa uvidi.. prides do ineho sveta k inym ludom a mozno zistis ze chces byt s nim a mozno si najdes ineho... netrap sa tym, uzivaj si pritomnost..

zuzik

Verči, vek nie je problém, poznám pár báb, čo majú mladšieho chalana. Ale ten diaľkový rozdiel asi neprekúsnete, teraz si ešte čerstvo zaľúbená, vnímaš to inak, ale časom zistíš, že jeden víkend do mesiaca je fakt málo. Ale držím päste, nech sa ti darí

zjuzjika

ahoj veronicka popisem ti pribeh mojej kamaratky, takisto spolu zaali chodit,ked ona koncila strednu skolu a on bol len prvak... vsetko im klapalo, bolo v pohode...sice byvali spolu castejsie, lebo ona studovala doma a on na vysku nesiel....ale...... ona ma byt, kde spolu zacali asi pred rokom byvat, on jej dal aj zasnubny prsten pred rokom a pol .....no ale proste stalo sa to, ze sa teraz 2.1.rozisli, resp on nechaj ju..a preco, no ja si dovolim tvrdit ze aj kvoli vekovemu rozdielu....zacal si uzivat zivot, minat peniaze, alkohol zacal pit a tak..... a ona ako 24rocna ma uz ine priority ako on 21rocny....pomaly myslela, na rodinu a tak a on nie.....takze to v ich pripade nedopadlo dobre...samozrejme ta tym nechcem strasit, ale myslim, ze casom tam ten rozdiel v niektoryc situaciach pocitite.....ale vela stastia zelam a prajem vam, aby vam to vyslo

2697

ty si cela domylena ci vlastne pomylena a esta aj strasis namiesto starsi ... dievca daj pokoj malym chlapcom a zneuzivaj radsej vibrator