Návaly tepla v prechode

MartinaBA

skús pozrieť článok www.nasezdravie.sk

Okrem iného sa tam píše, že ide o krátkodobý prechodný stav. Obmedziť sa to dá vhodnou stravou s obsahom určitých látok ale pomáhajú aj niektoré vitamíny

Jovanka

našej mamke neskutočne dobre pomohol s tými nepríjemnými príznakmi menopauzy hlavne krehkým spánkom a návalmi tepla esencia menopauza bio-bachovky

RNG

oprava, DHEA(dehydroepian drosteron), to je zakladnu hormon, ktoreho je na objem v tele 90% zo vsetkych hormonov a z neho sa mnohe specificke v tele tvoria.

maminadcera

Tak mojej mamine bolo na odpadnutie v prechode,chvíľami strácala zrak,keď to na ňu prišlo a videla vraj len také blikajúce svetlá,ako na kolotočoch...vraj jej veľmi pomohlo piť AKTIMEL - v tej flaštičke,čo predávajú normálne v potravinách...každému to radí piť,zhodou okolností aj včera sa jedna pani sťažovala na návaly v prechode,tak jej poradila Aktimel.

RNG

Minapent ma dobre zlozenie, ale odporucam vacsiu davku, nez vyrobca, aspon 2-3 x tolko.
Smldnik=Dioscorea vilosa=yam=2 gramy
cimicifunga=black cohosh. 1 gram
Astragalus 1 gram
angelika cinska(Dong Quai) 1 gram

Veronika22

Mne pomáha bylinný prípavok MINAPENT 30

-odkaz odstránený-

Beriem už druhú dávku a cítim výrazné zlepšenie.

[zruseny12]

daj si do googla ZDRAVIE Z BOZEJ LEKARNE
tam si najdes nieco na svoj problem...napr.caj z REBRICKA je velmi dobry...

esti

poradi mi niekto prosim vas mam navaly tepla a naopak zase navaly zimi mam 52 rokou a som v klimakteriu po ozarovani prsnika a najhorsie su debky neda sa mi na nic koncentrovat a tazko zvladam zatazove situacie pochyti ma panika a potom pridu na rad navaly tepla,zimy vedel by mi niekto poradit co nato brat a robit bedem velmi rada je to neznesitelne dakujem este nemam svoj email