Pomozte baby..problem pri antikcepcii

Príspevok v téme: Pomozte baby..problem pri antikcepcii
simusqa

mam mensi problem uzivala som antiku 21 dnovu a po uziti antiky som mala vsunut 7 dnovu pauzu pocas ktorej mam dostat kramy...problem je v tom, ze uz ubehli 4 dni a nic..ani naznak...co mam robit??je to normalne??ak nedostanem kramy mam zacat uzivat antiku nadalej po tych 7 dnoch??ako zacinat 8 dnom znova??pls poradte..dakujem..

leerka

simusqa, neviem ci som to spravne pochopila, ale ty is prechadzala z jednej hak na inu? lebo ak ano, a prechadzala si z viachormonalnej na nizkohormonalnu a dala si si medzi tym pauzu tak mozes byt tehotna.....lebo ja som tak teraz prechadzala a hned ma na to lekar upozornil....ale nechcem strasit a ako pisem, neviem, ci som to spravne pchopila

machulka006

neviem akú si mala, ani prečo ti lekár predpísal inú, ale menzes by ti mal prísť, ale ak nepríde, zatiaľ ber ďalej, a ako som už hovorila, ak nepríde ani v druhej pauze, už tabletky neber, ale choď si dať urobiť ku gynekologovi odber krvi na vylúčenie tehotenstva...

simusqa

takze nic teda sa nestane??lebo tam bolo pisane, ze by mali prist ...takze mam normalne zacat uzivat dalej, co??lebo ja som ala iba na jeden mesiac antiku tu 21 dnovu a potom som sla ku gyndovi ale predpisal mi inu...

machulka006

simusqa - nič sa nestane keď ti nepríde menzes, ale ak by ti neprišla ani v ďalšej pauze, už nezačínaj nové balenie, ale choď ku gynekologovi, aby zistil, či nie si náhodou tehotná...

simusqa

to ako ja som skoncila s uzivanim v pondelok a teraz mam apuzu a mam normalne na 8 den uzit znova??t.j. v utorok??a nic sa nestane ked nedostanem kramy??

leerka

ano, normalen zacni brat dalsi blister.....daj si 7 dni pauzu a potom das tabletku...cize napr vo stvrtok si das poslednu tabletku a dalsi piatok zacnes s novym balenim....dufam, ze som to napisala zrozumitelne