90 dnova...od 02.02....ide so mnou niekto ???

FOX_girl

a kupila som si tie tabletky, take ze na energiu vola sa to energit, musim sa dopovat aby som vladala..lebo inak sa neda..lenze rada by som si aj pospala ale neda sa to..zajtra mi bude dufam lepsie, lebo ovocie mi trosku zdvihne naladu..

FOX_girl

juuj baby..vcera som to nejako pretiahla, cely den som nestihala nic jest..bola som rada ze som sa aspon vody napila..vecer ale som musela na silu zjest kusok griovaneho kurata, pretoze ma donutil priatel a povedal mi ze pokial to nezjem tak budem nad tym sediet :D dnes som si veceru vymenila za obed a obed za veceru..lebo som tiez akosi nestihala.. musela som si dat na obed nieco sladke, lebo som bola taka unavena a taka vytocena,ze som nevladala a potrebujem sa teraz ucit.. uff..o tyzdne tie skusky..uz ani spavat nemozem..len beham po dome a hladam co by som zjedla..a ked to chytim do ruky, tak si poveim, ze fuj, nechcem nic jest.. zajtra ovocie..esteze tak.. nebudem sa musiet na nic vyhovorit..

haluz 22

caute kocky!je tu rec o skvrkani... mno tak mne sa stava ze vtedy ked je najvacsie ticho vtedy moje brucho spravi:ssssgggrrrsrsrss hrozne!! ale inak nasla som si recept na sacharidovy den:zapekane spagety.spagiet tam bolo 120g a ktomu nejaka zelenina.a zistila som ze som zjedla menej ako polovicu.mno trocha viac hehe.a chcem sa opytat:mam vzdy taky blbi pocit lebo niekde som sa docitala ze ak telo nema dostattok jedla tak ze vycucne vela tuku z jedla a ulozi si to.mno tak mam blbi pocit ze ak sa 2x az 3x denne ci nebudem tucnejsia?ale zase v 90 dnovke je pisane tak tak dufam ze mi to niekto vysvetli kto sa do toho rozumie diky...

venere

r:pomaranc,kivi
d:jablko
O:cestoviny s pestom
v:pol obeda+paradajka
pitie:voda,zeleny caj
bola som cvicit v posilke..uz som zvedava na zajtrajsi vitaminovy den:)

weronika

majka_
ja som tiež začala 2.1. a držím ju doteraz, podľa mňa to nie je až také hrozné. Vieš, to žalúdok si len musel zvyknúť nato, že zrazu dodstáva menej jedla. Mne napríkla už vôbec neškvrká v bruchu, absolútne... A cítim sa super. Ja som tiež začínala na 78 a teraz mám 70 a parada... Len nesmieš na to vkuse myslieť, a bude to v pohode... : )

majka_

ja som zacinala 2.1 tuto dietu avsak nemam pevnu volu az tak a drzala som ju asi 13 dni ci ako. necvicila som. schudla som sice nejakych 3 kg ci ako, ale pre mna to bolo doslova tyranie. i ked samozrejme neni to dieta v pravom slova zmysle, ale v kuse som myslela na to, ze "a toto nemozem, toto nesmiem, musim len toto dnes jest..." atd. i ked si uvedomujem samozrejme, ze schudnut musim. mam 178 cm vysku a 78 kg. chcem ist najprv tak na 70 kg a potom dosiahnut 65 kg (resp. aj 63-64). je to vsak velmi dlha cesta, no ja som si urcila, ze za pol roka musim schudnut a dosiahnut pekne brusko, zadok a stehna a boky.

pojdem bud na tuto dietu alebo schudnem pomocou speeningu, dalej od zaciatku marca (mozno aj trocha skor) chcem zacat jednoznacne s plavanim, lebo ked som v auguste min. roku chudla pomocou plavania a stravy, schudla som za mesiac 2 kg asi (z 80 kg na 78 kg). a plavanie ma navyse velmi bavi. zatial sa budem snazit vylucit chlieb a sladkosti. a cvicit... a nekombinovat potraviny. bojim sa, ze ak zacnem opat tuto dietu presne den po dni, opat ju porusim...