aky je teda vysledok testu?

vaovj

dakujem velmi pekne. asi vsak bude problem s okolim =) nevadi, to sa zvladne.
dufam,ze s miminom vsetko dobre dopadne

vaovj

tak vcera sa ta ciarka zvyraznila ciastocne :-)
dnes som bola u lekarky,ale este nevidela na ultrazvuku, ale vravela,ze mam zdurenu maternicu a aj som jej ukazala test, vravela,ze to je na ano a vzali mi tolko krvy,ze mam obrovsku modrinu =( no a vo stvrtok vysledky,budem volat

vaovj

dakujem baby za povzbudenie =)
chcem sa opytat,kedy by teda moja lekarka mohla vediet ci som alebo nie? ak by na ultrazvuku nebolo este vidno, bolo by to jasne az na druhy den po testoch na krv a neviem co este?

delphi

ja som mala presne tak ako pises, slabucku ciarku, aj to po dlhsom case, ako je stanovene v navode. a tehotna som bola. ak by si nebola tehotna, neobjavila by sa ta druha, ani slaba. vsak sa zajtra dozvies, aj ked, musim ta upozornit na to, ak je velmi skoro, nemisi byt vidiet nic este ani na ultrazvuku, aj to sa mi stalo, a predsa som bola tehotna. drzim ti prsty, trpezlivo.

suzen_

ja mam taku skusenost s pred 2 rokov ked som si robila test ukazala sa mi tam jedna znacne viditelna ciarka a jedna uplne slabulinka..nevedela som co si o tom mysliet a potom kamaratka ktora si robila uz habadeeej tesou hned povedala ze niesom tehotna..ale mne to stale vrtalo hlavou a nakoniec mala pravdu vazne som nebola

vaovj

booze baby, dakujem..aj sa bojim tesit...zajtra sa vam ozvem poobede...dufam,ze dopadnem tak,ako to chcem aby dopadlo..2 ciarky su pre mna radost =)