frajer mi zahlasil ze ....

ich

Ved na niekoho to treba hodit.Neviem kolko mate rokov obaja ale myslim,ze on sa ma este vela co ucit alebo ta neberie vazne a vobec mu nezalezi na tom aky mas nanho nazor.

lauraop

ked povie nieco take zena tak je to ku...a ked to povie chlap a ja sa naseriem tak on na mna nahuka ze si namyslam a ze sa mam spamatat.ja som ta sprosta...

ich

Jasne ved aj my povieme,ze sa nam ten chlap paci ale ako by to uz zobral keby sme vraveli,ze nas vzrusuje KAZDY chlap:POdla mna to rozumny chlap ani nepovie...Nie je ok

xennia

to ti verím, to by sa dotklo každej z nás. kanec jeden :) Ja som tiež vo fáze "nechcem ho vidieť". Lauraop čo myslíš koľko to vydržíme?

xennia

fayn by bolo kebyže sa k tomu vyjadrí mužské pokolenie, ja myslím že na tom čosi je, ak je ta ženská pekná a príťažlivá..

ich

Skoda,ze si nebola taka pohotova.potom zalezi ako dlho ste spolu ako ho poznas.Pri najblizsej prilezitosti si tu chvilu vychutnaj ty a cakaj na reakciu a ta ti uz hadam napovie...drzim palec

lauraop

bavili sme sa o byvylych a a tak. a ja som zartovala ze ktora bola dobra a tak a on ze muza vzrusuje kazda zena,zranilo ma to baby a dost.neviem co by povedal,keby mu zahlasim ze ma vzrusuju vsetci chlapi...