Prvykrat u gynekologa-par otazok

Príspevok v téme: Prvykrat u gynekologa-par otazok
milka_

Ahojte mam 18 a bud. tyzden sa chystam prvykrat ku gynekologovi,lebo chcem predpisat tabletky.Viete mi povedat co vsetko to bude obnasat ako dlho asi budem cakat kym mi tie tabletky predpise,ake vysetrenia musim absolvovat? ako ma bude vysetrovat a cim a podobne? :)A co mu mam vlastne povedat?Ze som prisla,lebo potrebujem hak?Dakujem za odpovede,trosku mam z toho strach,ale verim,ze ma upokojite,ze to nie je nic hrozne :)

Kika789

Dadusa4 ja si kupujem na oddialenie menstruacie norethisteron tabletky bez predpisu. V niektorých lekarnach chcu predpis no v niektorých netreba.

Dadusa4

Ďakujem vam :) hehe potesili ste ma :D ale i tak mam stale strach... alebo lepsie neviete nahodou nieco take na oddelenie menzesu aby som nemusela ist ku gynegologovi?? :) hehe to ja len tak :D snazim sa tomu vyhnut.. :)

Dadusa4

Ďakujem vam :) hehe potesili ste ma :D ale i tak mam stale strach... alebo lepsie neviete nahodou nieco take na oddelenie menzesu aby som nemusela ist ku gynegologovi?? :) hehe to ja len tak :D snazim sa tomu vyhnut.. :)

Dadusa4

Ďakujem vam :) hehe potesili ste ma :D ale i tak mam stale strach... alebo lepsie neviete nahodou nieco take na oddelenie menzesu aby som nemusela ist ku gynegologovi?? :) hehe to ja len tak :D snazim sa tomu vyhnut.. :)

jajkafr

Dadusa
neboj nie je to až také strašné ... vyšetrenie nebolí, je len nepríjemné, ale prežiješ :) ja som bola u gynekologičky prvýkrát keď som mala 14 lebo som mala problémy... ber to tak, že gynekologička je lekárka a pozerá na každú svoju pacientku z odborného hľadiska... hanba je prirodzená, ja sa večne červenám u gynekologičky aj keď tam chodím niekedy ako na hodinu klavíra :)
Držím palčeky :)

nathália09

nemáš sa čoho báť Dadka-ja som bola prvýx v januari,a nenormálne som sa hanbila,bála a červenala.Lekárka aj sestrička boli velmi,ale naozaj velmi príjemné,a tak to prebehlo velmi rýchlo,a hotovo.neboj sa bude to ok,len sa zbytočne nestresuj.

Dadusa4

no mne hrozi ze koli tabletka na oddelenie menzesu pojdem prvykrat ku gynekologovi a mam z toho obrovsky strach... vobec neviem ako a co .. proste mam z toho strach neviem co robit.. ja sa hambim len tak tam vyzliect.. mam 16 a pride mi to blbe... ani neviem co budem potrebovat ako sa mam nachystat s cim mam pocitat a s cim nie.. bojim sa ze sa tam nejako strapnim a ja neviem co vsetko este... vie mi niekto poradit?? :(

kikulka

u mojho gynekologa su 2 miestnosti,v 1 je sestricka,tam berie krv a potom idem oblecena k lekarovi do druhej miestnosti,najprv sa trochu rozpravame,co ma trapi a tak a potom povie,,odlozte si" tak idem za zástenu,on zatial píše a ked som vyzlecena tak sup na kozu,neriesim suknu alebo nohavice,lekar aj tak vzdy vidi to iste :) a tiez sestricka asistuje pri vysetreni vacsinou,ked robi napriklad ster,tak ona to hned bali...ale mne nevadi jej pitomnost,ukludnuje ma,milo sa prihovara,pyta sa,ci nieco neboli,nech sa uvolnim,zlata osobka to je :D