Prosim pomoc musim schudnut!:(

Príspevok v téme: Prosim pomoc musim schudnut!:(
janka:)

ahojte,,mam 16 vahu 75kil a 179cm..moja postava je totalne zla rozkysnute brucho boky stehna a rit.
pred2mesiacmi som zo stravy vyradila sladke,mastne,vyprazane szacala so msa stravovat pravidelne v malych davkach!..denne cvicim hodinu vo fitku. dvakrat tyzdenne erobik a nic nezabara:(((
ja chcem schudnut prosim co mam spravit?!

ing.hanka orgovánová

Prevádzkujem ozdravné kurzy v rámci ktorých aj regulujeme hmotnosť. Podstata chudnutia spočíva v strave. Musíte sa zamerať na energeticky hodnotnú stravu, hlavne na kvalitnú bielkovinu, ktorá buduje beztukovú svalovú hmotu. Aktivovaná svalová hmota + silný pitný režim redukujú tuky v tele. Viac na www.bunkovavyziva.sk, alebo osobne. 0905 346 475 Hanka

plamienok

Viem si to predstavit aka dlha preto pisem,ze to najhorsie mas za sebou ked si tolko vydrzala.Neviem preco este nevidis vysledok aspon na vahe ale nemyslim,ze sa toho nedockas.Vydrz a ver tomu ,ze sa to vyplati a budes na seba pysna do leta :-)

plamienok

urcite sa to rozbehne a ak to vsetko poctivo beries tak sa musi dostavit vysledok.Hlavu hore pojde dolu aj vaha aj tvoje cm :-)

janka:)

ja sa citim ako keby lahsia zivsia ale na klach a centrimetroch nic:/
a jem malo..ked som doma naberam si polovicu bratovej porcie(podtoykam brat ma 4roky), a v skole zjem zo stravy bud len cistu ryzuúzemiaky alebo stvrtinku porcie ked je nieco ine:/
a niic:(

zlatovlaska

ale ze nie je asi zdravé byt ani uplne bez tukov, mozno si daj aspon orechy. A jes naozaj málo? A nevidno nic?

plamienok

Po doch mesiacoch by si uz mala citit niaky rozdiel.Ani si nezhodila niake to kilo?To sa mi nechce ani verit.Skus este vydrzat.To najhorsie mas asi za sebou,ze si to este nevzdala.