Chcem mat mensi zadok a stehna!!!

fifinka

Aj D. Cibulkova ma obrovsky ritisko aj stehna a pritom robi profesionalne sport. Treba sa s tym asi naucit zit. Hlavne ze je zadok pevny, to je sexi :-)

mirushka

ahojte :) ... no ja mam tiez taky problem vsetci sa mi cuduju pretoze som tanecnicka treningy mam 4 krat do tyzdna a mam velky zadok a stehna chcem to dat dolu ale ako tancujem nohy mi svalnateju ... a nemozem zhodit vobec ziadne kila. aj ked som chodila behat nic nepomaha ... prosim poradte mi :)

domi98

prosim prosim pomoste mi schudnut co najrychlejsie na stehnach. ideme potom s triedov na kupalisko (vycvik) a ja sa tam hambim ist. prosim pridelte mi neake cviky. dakujem

n.natalia197

cvicebny plan na mieru ? mas ho mat napis mi n.natalia1977@gmail.com treba si davt pozor rpi cviceniach aby ste zostihleli a nie skoncili z opacnym efektom ...

miňa435

nechápem ako môže niekto kto má boky 86 cm povedať že ich má veľké ja mám 21 rokov 167 cm 58 kg a boky 101 cm a som s toho strašne neštastná, ale proste je to už tak dané geneticky, aj moja mamka má také. Snažím sa to aspon zmeniť cvičím, bicyklujem každý den a snažím sa menej papať...

chudnuca:)

Suzen_ ahoj, ako si schudla z tych stehien tolko? Ja mam 59cm, co je velmi vela, chcem to dat dolu, aj do fitka budem chodit uz som chodila daku dobu, len potom uraz a zasa to prestalo. Si behavala? Alebo ake cviky si na nohy pouzivala? A vlastne aj zadok by som potrebovala. Inak super si schudla, paci sa mi to...

Dakujem za odpoved