Zdravotný stav po pôrode

Príspevok v téme: Zdravotný stav po pôrode
korina

Ahojte som po pôrode už štvrtý mesiac. V tehotenstve som pribrala 30 kg.Po pôrode som dosť schudla teraz mam asi z toho 7 kg.problém je v tom že sa strašne zle cítim bolia ma neuveriteľne nohy, zle sa cítim,unavene,neviem sa naštartovať je to už trochu lepšie ako v prvý mesiac po pôrode.Stále kojim. Začali mi vypadávať vlasy, brala som aj vitamíny spektrum, vitamín c.Beriem antikoncepciu.Mám 30 rokov.

1eny1

no neviem, ale mna napada okrem toho, či to nemôže byť aj antikoncepciou, niekomu nemusí sadnuť. Ako ti tu radia daj si najprv spraviť či ti nechýba železo a vápnik.

[zruseny12]

presne tak,zabudla som este aj na VAPNIK,to mi uz tiez chybal v tej dobe...JE TO TIEZ VELMI DOLEZITE...
/TRPLI MI V TEHOTENSTVE KONCE PRSTOV NA RUKACH,TO UZ BOL ZNAK NEDODTATKU VAPNIKA,ALEBO MOZNO AJ VIACERICH VIT.A MINER.CHYBAJUCICH V TELE.../

Ivka 1

Korina Tvoje tazkosti mozu vyplyvat z nedostatku zeleza ale aj vapnika.Odporucala by som Ti uzivat vceli pel a vyvazenu zmes mineralov a stopovych prvkov. Na tvorbu mliecka su
velmi dobre polia zelene /klicky mladych trav/.Viac info na maile, tu nemozem uviest presne nazvy produktov .

bobika 1

korina, ja som 5 mesiacov po porode a stále mi padajú vlasy ale inak sa cítim dobre, mariaa má pravdu s najvačšou pravdepodobnostou ti chýba železo. zišlo by sa ti urobit hormonálny profil, určite zájdi za gynekologom.

[zruseny12]

korina,skus zajst k lekarov.nech ti urobi test na zelezo...presne som sa tak citila aj ja,par mesiacov po porode,mala som zlu krv-malo zeleza./tiez mi padali vlasy,bola som unavena,vsetko ma bolelo.../nemusis to mat aj ty,ale aspon to vylucis,a zacnes hladat dalej,a dalsiu pricinu...