aj napriek tomu mate nanho chuť?

Príspevok v téme: aj napriek tomu mate nanho chuť?
salamandra

Zeny ktore mate dlhsie vztahy alebo manzelstvo,poznate partnera dokonale aj napriek tomu mate s ním stale chut na sex? Ked som s manzelom chodila stale sme sa milovali odkedy sme manzelia uz to robim na silu a nedokazem sa urobit. Lebo ked vidim ako sa naje a nahlas si odgrgne, prdne hocikde,vybera zradlo zo zuba a vidim mu všetky plomby..je mi zneho zle. Spim s nim nasilu a pritom myslim len nato ake ma neostrihane pazury na nohach a vyrážky na zadku. Vy ked to všetko za tie roky vidite na svojich manzeloch nevadí vam to? Dokazete zazit pri nich orgazmus? A nehovorte mi ze tí vasi chlapi takí niesu...

salamandra

Mate pravdu v spolocnosti to nerobi ani ma nikdy pred nikym nezhodil,ale kedysi sme sa hadali casto,teraz malokedy a predtym vzdy ked sme sa hadali mi nadaval do kur.. strasne ma to urazalo a nemal nikdy dovod lebo som pred nim nikoho nemala. On povedal ze u nho nadavka kur.. je to iste ako by mi povedal krava,alebo koza. Ale u mna sa vsetko zmenilo. Nemam odvtedy chut s nim spat ani sa oddat sexu lebo si myslim ze ked sa oddam sexu alebo zazijem orgazmus mu len potvrdim jeho slova ze naozaj kur.. som. Asi nachadzam na nom chyby lebo si ho takto chcem sprotivit a tym sa mu vlastne pomstiť zato co vypusťal kedysi z huby.

nechapem

ja vas nechapem...salamandra si vydata. VYDATA!...byvate spolu a tvoj muz je pri tebe doma...nechapem preco by sa mal este aj doma ovladat a davat pozor na to co robi.. ved to nerobi v restauracii ani na ulici ani inde..ale vo svojom byte. nechaj ho uvolnit sa ved to je normalne take veci robi kazdy.. potrebuje si grgnut..no a co? prdnut?? ty to nerobis?? to ma zakazdym vyletiet z izby na zachod alebo proste von aby si neprdol pri tebe?? tato tema je dobre pridrbana podla mna...salamndra ja neviem ale velmi ho asi nelubis ked sa ti dokaze hnusit..

hmmmm

no baby poviem vam ja som s mužom 4 roky a lubime sa,nikdy ma nenapadlo na nom hladat dake negatyvy alebo že by sa mi hnusil ked si grgne...ved to robi každy a to je podla mna SALAMANDRA len chore a detske rozmyšlanie ,ved tak rozmyšlaju male deti...

moniqa87

co ja viem, ja by som ti asi nemohla z vlastnej skusenosti hovorit, kedze nie som vydata a priatela mam len 3,5 roka, ale tak aspon mu nejak dohovorit... prehovorit do duse... ine vychodisko by som ani ja nevidela...
no a niektori si daju povedat a ini nie...

tereza.

salamandra, buď ti odpísali slobodné ženy, alebo krátko vydaté. Asi každý chlap po čase je taký. Aj môj otec. Darmo ho celá rodina upozorní, negrgaj, neprď, ohol sa,natri sa pod pazuchou, všetko ignoruje. Nie každého chlapa zmneníš. Aj keď výnimky existujú.Ja som toto videla na bratovi: doma grgal, tiež dokázal 10 minút v kuse prdeť, záchod nikdy po sebe neumyl, nevedel čo je žehlička, vysavač, pračka. Našiel si frajerku. K nej chodil vyumývaný, navoňaný a robil sa aký je on doma šikovný a pozorný. Potom sa oženil s teraz sa mu to všetko vypomstilo. Má hrozne lenivú ženu a tak on pere, žehlí, upratuje /ajWC/, umýva dlážku, vysáva. Ale na tomto príklade sa ukázala pravá tvár ženy.

chruminka

Salamandra: fakt mi je to luto ako to maz doma, a musis to mat fakt tazke a mas pravdu ja by som na neho teda chut po tom vsetkom nemala a este k tomu vsetkemu ked je aj na to upozorneny.. hm.... mozem sa spytat??? mate deti??? lebo ak nie , ja by som mu dala jasne ultimatum. je to sice ta najlahsia vec, ale asi jedina ked chces zlepsit vztah.... to bola len moja rada, inak ti nemozem vela radit, verim ze to zvladnes...

katarina eee

nemala by si sa zameriavat iba na jeho negatívne vlastnosti...skus ho brat tak ako kedysi...viem, že sa to neda, ale aspon tak z časti...možno ti tu radím a ani netusím akeho mas muza, lebo ked si teraz predstavim akí niektorí muzi su, tak aj mne je z nich zle...este že mam takého akého mam...skus si tie jeho zle vlastnosti nevsimat a ignoruj ho...možno to robi schvalne aby ta priečil nie???

salamandra

chruminka... je upozorneny,dokonca aj mu zato jednu švacnem ale on grgne,povie pardon ze mu to ušlo a ze to neurobil schvalne. Ale ja nechapem ked so mnou chodil tak sa mu take veci nestavali,vtedy mu nic neuslo a vedel sa ovladat,preco to nedokaze teraz? To ma stve,a ono to ide jedno z druhym zacinam na nom nachadzat potom uz vselijake chyby.

chruminka

no mne ked sa nepaci co robi, tak mu to na rovinu poviem a viac to nerobi... ja neviem ale takyto problem my nemame.mne sa napriklad hnusi ked je muz zarasteny pod pazami.. ja viem ze by to teda tak malo byt a vela zenam to neprekaza, ale mne hej, povedala som mu to, ze sa mi to hnusi, a kvoli mne to dava prec.. on mi zase povie, no skratka hocico,,, myslim ze chyba je v tom ze mu nepovies co ti vadi.. vies.. moj by si nikdy negrgol predomnou, booo vie ze si o takych chlapoch myslim ze su prasata ak to spravia na cely barak. chapes.. myslim ze toto nepotrebuje psychologa, ale skratka asi.... pausen.... vela stastia :)