cakam malinke,ale...

Príspevok v téme: cakam malinke,ale...
safa

...ale priatel sa zblaznil. neveri,ze je jeho,pricom za celych tych 5 rokov co sme spolu som nikdy na ineho chalana ani nepomyslela,ani som sa s inymi bez jeho pritomnosti nestykala osamote, chodili sme von spolu a s jeho kamosmi..neviem co robit,on sa musel zblaznit,mozno to je obranna reakcia pred sokom z toho,ze cakam male..ale ako mi to mohol povedat??? =(((((

safa

ivanka_83 akosi som neporozumela tvojmu prispevku..teraz neveim ci si citala tuto temu celu,alebo len tie prve vety a to teda to,preco bola tato tema vo februari zalozena
nasa mala si nie vzdy odgrgne..niekedy sa jej zadari,inokedy nie..a aj ju nosim na rukach...neviem cim to je..

ivanka_83

nehnevaj sa.ale ten tvoj je pekny hlupak.odkedy je dieta sokom?ten moj pri hadke to taky raz zadrel.asi preto, ze ho furt svokra nazyva boldakom.a my mame tmave vlasy.maly neni blondak.ma hnede vlasky.som mu povedala, nech si ide zaplatit testy a uz nikdy to viac nevypusti z hub...a tiez som pekne zanadala na svokricku.ze to ma od maminky svojej a ta schvalne ryje...taky uz nema take napady a maleho miluje.ma skoro dva roky a uz sa proti mne niekedy spiknu a nevsimaju si ma.proste partaci.rodic ma byt hrdy na svoje dieta.a nie ho odvrhnut a ziarlit.

jajka001

moj si nikdy neodgrgol, ani sa nepogrckal, v noci ked som ho krmila, tak som nespavala a pozorovala ci je ok :)) a nikdy nemal ani bolenie bruska. asi hltal len ciste mlieko.

meggy10

denz ja maleho vzdy dam odgrgnut, ale ked zaspi pri kojeni tak si uz neodgrgne, ale nikdy sa mi nestalo zeby sa povracal, maleho davam spat na chrbatik ale v postielke som mu poskladala tak ze lezi vyssie , neviem nikdy on mi tak ani nevracal akurat ked sa mu odgrgne, tak niekedy mu vyjdu take tvarohy, nahodi kyslu tvar, poprehlta a nic.

Denz

meggy- ak babatko nahlta vela vzduchu....treba ho mat na rukach a cakat kym sa mu neodgrgne....
Inac hrozi ,ze sa pozvracia pri lezani a moze to byt aj nebezpecne..

lenuliatko

ja uz malu nekojim.o mlieko som prisla po velmi kratkom case..ale kym som mala tak alexandra riadne hltala.teraz mala rok.
koliku mala este ako velmi male babatko

chilli papricka dakujem za napady ale moj manzel uz skakal aj bungee a bol aj na off roade..uz mi ostava len let lietadlom fakt..uz ma aj kapitansku licenciu robil si ju asi pred pol rokom.prenho je tazke najst darcek lebo on je dost akcny a vzdy nieco robi tak uz neviem..