Ako a kde ste sa zoznamili so svojim milym?

manzelka

my sme sa zoznamili pred jeho domom on zberal jablka a ja len prechadzala kamoska sa mu prihovarala ale ja som akosi nejavila zaujem az potom som si chcela z neho vystrelit. a nakoniec to dopadlo tak ze sme spolu stvrty rok mame krasneho syna a sme stastny. nebyt tej nahody a zberu jablk asi by sme spolu neboli

ele

Ja som mojho manzela prvykrat stretla v 15 rokoch na gymnaziu, boli sme spoluziaci:-) On bol moja prva laska aj ja jeho. Ako 15 rocni sme sa prvykrat bozkavali na skolskom vylete:-) Potom sme sa po cele 4 roky vobec spolu nerozpravali a dali sme sa dokopy az po maturite, ale nam to neklapalo, tak sme sa zase rozisli a seriozne sme spolu zacali chodit ked sme mali 20 rokov a odvtedy sme spolu a lubime sa ako KONE :)

leerka

my sme sa zoznamili v praci....mna do firmy dotiahol brat a jeho kamarat...cestovali sme spolu domov autom, kedze sme mali rovnaku cestu...najprv sme len tak kecali a sem tam sa v praci stretavali a raz prisiel unaveny a som sa ho pytala ze co mu je...povedal, ze nic, len celu noc nespal, lebo bol na chate a ja som sa spytala , preco som tam nebola aj ja....tak mi povedal, ze ked chcem ist, ze mozem, lebo zase pojde v ten den....dal mi cislo, ze staci ked prezvonim, on mi zavola naspat....tak som prezvonila a nic...pre istotu zse a stale nic....som na neo strasnse nadavala...ale bola to moja chyba, lebo som mala novy fon a mala som zapnuty clear...tak on musel volat kamaratovi, ten mojmu bratovi a zase naspat, aby sa dostal k mojmu cislu.....a na chate sme sa dali dokopy...sme spolu uz vyse styri roky.... :-)