čakám dievčatko :))

kraaska

Babenky co je s vami??uz ste niektora porodili?mi pekne rastieme,uz mame 3500g a 52 cm :)) a to sme prisli domov s 2650g a 48 cm...

mojaeni

Tana, ja mam clenky v poriadku, ale aj tak mam problem obut akekolvek topanky, nosom len jedny nasuchovacky a sandale, co sa prisposobia, inak neobujem nic, hoci napuchnute nohy nemam.
A este priberas? JA tak divne.ZA mesiac som pribrala kilo a teraz za tri dni mi vysla vaha skoro o 2 kila hore...
noci viac prebdiem ako prespim, moja mala je velmi ciperna non stop,a tie pohyby su uz riadne bolestive.

tana 147

no to si dobre napísala mojaeni...som si vsimla, že kraaska už pisala o 4,50 rano....ja už teraz nemožem poriadne ani spavať, maly drobec sa mi prehadzuje.ozaj kraaska a ako tie tvoje kila?? isli už dolu??? ja som nejaka napuchnuta teda členky mam volajake opuchnute...:((

mojaeni

Kraaska a ked sa uz trosku zabehnete a urobite si rezim, napis ako to spolu zvladate. Kojis?
Dufam, ze aj nam s Tanou to dopadne ok, vsak Tana? a potom si tu budeme pisat rano o 4, 5, ked budeme kojit, lebo cez den budu ine priority.
Verim, ze ti syncek robi radost.

mojaeni

Ahoj Kraaska,

srdecne ti blahozelam a prajem tebe aj syncekovi, aby sa Vam darilo a boli ste v poriadku a zdravi.
Tak ti aj celkom zavidim, ze to uz mas za sebou, tiez by som to uz prijala, lebo miestami mi je uz na nevydrzanie.

kraaska

dd dakujeme velmi pekne,vola sa Mark a je dobrucky,papá,spinka,káká,place len ked je hladny :) uz som sa nevedela dockat aby sme boli doma.