Vcera sme mali pohlavny styk s priatelkou

Príspevok v téme: Vcera sme mali pohlavny styk s priatelkou
jan

ahoj ... vcera sme mali pohlavny styk s priatelkou ... pouzili sme kondom ktory praskol ale vsimli sme si to az potom .... pohlavny styk sme mali potom ako ma prv urobila poutierala a tak sme dali kondom .... moze sa stat ze v tej tekutine co vinde prv mohlo byt nieco so spermii ..... diera bola no boku kondomu ... poradte ...ahoj diky

daky

,,,, no ja som nenapisal aby mal pri sebe mikroskop ale ze v tej tekutine mozu byt spermie a preto nech sleduj prietelkin stav ci nieje nahodou tehotna

daky

jan ano mas pravdu v tej tekutine mozu byt aj ejakulaty ale ked ti nevytiekla samotna spermia nemal by si sa nicoho bat ale preistotu sleduj prietelkin stav a tak :-)

jan

isto sa nemusim bat ? ked ona ma teras akurat aj plodne dni a niekto mi rozpraval ze sa moze stat ze aj v tej tekutine mozu byt spermie a ked som bol v nej s deravym kondomom tak sa nemohlo stat ze otehotnie ?? ... no ano ked ma urobi pusou tak este viem sexovat tak to robime casto ...

oli.

tak sa báť nemusíš. Ale mňa zaujíma a porď mi: keď ťa urobí pusou, potom ešte vieš ešte sexovať? A za akú dobu? Môj po ejakuácii už styk mať nemôže.

jan

nie ja som spavil az ptom vonku dal som ho dole a dorobila ma rukou .... a potom som si vsimol ze je deravy ked som ho chcel ist vyhodit ...

jan

no ano najprv ma urobila pusou a potom ma poutieral poriadne ...a spravil som sa ked mi to robila pusou ...ale potom som sa uz nespravil az vonku