Zápach z úst, žiadne pokazené zuby, ani problem so žaludkom.

Gima

Kup si nejaku pastu,daj si trocha do ust a drž si to tam 5 - 10 minut. Toto rob rano aj večer a budeš fit. Zubna pasta Lacalut je super. Dávaj si to hlavne na zadne zuby.

Maaajka

Potvrdzujem, aj mne pomohol Bactoral na tento problem, plus som zacala uzivat klasicke probiotika s prebiotikami.

araz

aj mna zaujíma táto pasta Microsilver,alebo či máte niekto skusenosť aj s pastou proti zápachu z úst TetroBreath,alebo či je to len reklama a vyhodené peniaze

milena59

skus tu:
www.highway.sk

Julka353

Ahojte cel by som sa opytat ze kto ma skusenosti s pastou micro silver?....mam o nu zaujem cel by som sa poradit...dakujem prosim niekto mi poradte....

RNG

Zapach je sposobeny alebo zo zaludku(zle travenie, ktore si treba napravit) alebo z mikrobov v ustach, ktore sa zivia odpadkami.
Cistenie zubov mechanicky ciastocne pomaha, ale treba adresovat aj potlacenie mikrobov napr roztokom citricidalu, ktory drzime v ustach 5-10 minut denne.
Dr Whittaker napr odporuca tabletky/ lozenges do ust obsahujuce probiotikum Streptococcus salivarius K12, ktory potlaci ine mikroby v ustach(pripadne aj v traviacom trakte po case)

Ludove najlepsie pomaha zut vnat petrzlenu alebo cilantra niekolkokrat denne