Dobrá vodeodolná špirála

jajkafr

ak z drogerky skús nejakú overenú značku určite nekupuj len takú hocijakú kde je napísané že vodeodolná lebo to je blbosť

jajkafr

z oriflamu tá modrá vodeodolná je fakt dobrá keď si pošúchaš oči rozmaže sa ale inak zvláda vodu v pohode :)

aradnna

Odličovačom na vodeodolnú špirálu:) Skúšala som to aj napr. odličovacím mliekom,ale nič moc,tak som si kúpila v DM-ke ich odličovač značky Balea(taká biela flaštička,navrchu vrsta modrého oleja) a s tým to ide perfektne,pár ťahov a je to dole:)

lana334

a cim ti to ide odlicit..normalnym odlicovacom (ako napr. nivea, alebo specialnym na vodeodolnu spiralu?????) dakujem este raz

aradnna

vieš,ja som si ju kúpila omylom,proste som chcela inú,ale zobrala som si túto...je dobrá,mihalnice mám stále rovnaké,nevidím na nich nijaké poškodenie..:)

lana334

dakujem velmi pekne za radu aradnna...asi ju vyskusam len som v zivote nemala vodeodolnu..TY uz ako dlho pouzovas vodeodolnu??? nemas pocit ze mas nejake znicene mihlanice z toho??

aradnna

Lana,tak potom ju skús..nemáš čo stratiť...:P..) je fakt parádna:)...mihalnice s ňou mám až po obočie:)

lana334

nad tou define a lash strasne rozmyslam...ale bud citam uplne uzasne reakcie na nu alebo strasne zle....jednoducho mne ide aby ta spirala co najviac predlzila..