Mam panicky strach zo sexu

lucinka288

aj ja sa toho bojim, ze sa mu nebudem pacit a ze nebudem vediet, co mam robit a co a ako dalej. ako sa mam spravat ze nebudem vediet nic robit.:(

kaja.

ano LUCI, lebo som si uvedomila, že ak to nerobím, tak to nikdy neprekonám. aj ja som bola ako ty. A ešte som sa aj bála, že mu nebudem dobrá, že som neni pekná. Ako som napísala, psychický blok. A mám nízke sebavedomie. Ale ešte aj teraz, miujem sa len v tme alebo v šere, nahá sa pred ním nepromenádujem. Ale hádam časom prejde aj toto.

lucijka288

naozaj si to takto poriesila? Neviem ci by som to dokazala. Ja sa vazne toho bojim a vsetko odmietam. dokonca aj to, zeby mal do mna dat prsty nedokazem to da jeden a mna to velmi boli:(

kaja.

ja som sa prvý krát "milovala" keď som mala 24 rokov. tiež som sa bála, hanbila a akýkoľvek pokus odmietla. Potom som si povedala, že veď to robí každý, tak raz to musím skúsiť. Mala som priateľa. Dala som si tabletku na ukľudnenie a proti bolesti a na jednom " hnusnom" mieste "zozadu" so to urobila. Bolelo to, ale vydržala som. Vedela som, že prvýkrát to nemôžem robiť v aute, ani u neho, ani u nás, lebo sa pri tom krváca. A ja som teda riadne krvácala. Aj tri dni.
Možno si poviete, že to nebolo romanticke a s tabletkami, ale mala som psychický blok, strach. Kto to neprežíva, nevie čo to je. A predstavte si, zapáčilo sa mi to. Teraz je to faj, milujem sex. S tým priateľom som už neni, mám druhého, ľúbime sa a sex si užívame.

whatif

boooze a ja, ze som len ja taka...mam ten isty problem...ale nie, ze sa toho bojim...je to skor o tom, ze sa tak velmi hanbim

lucinka208

gynekolog moze pretrhnut panensku blanu? Ked ja som u gynekologa este nebola na vysetreni. A ja sa bojim toho vsetkeho. Priatela mam uz dlho, nerobi na mna natlak, ale ja ho zastavim pri akomkolvek pokuse dotknut sa ma tam dolu.

Vydlicka

Tak to skus pomalicky vsetko prekonat. Ak sa bojis tehotenstva, daj si predpisat tabletky. A ked budes u gynekologa, skus sa ho spitat, myslim, ze on by ti mohol prethnut panensku blanu. Potom to uz nebude boliet...

lucinka208

Mam 21 rokov a ja by som to chcela spravit, ale mam z toho strasny strach. Bojim sa, ze to bude boliet, ze mozem otehotniet, a vsetko mozne okolo toho. A dost sa za to hanbim