orbitrek

jalla

mna by ani nebolo nenapadlo,ze z toho prispevku urobis zo mna klamarku,ktora nevie,co pise...ja nemozem za to,ze ty si to tak pochopila,ja som sa NIKDE nezmienovala o tom,ze JA CVICIM 2 minuty denne a este raz opakujem,ze to bolo uvadzane ako priklad mojej uz teraz vyvratenej informacie
ty s tym,co som uviedla ako priklad (budes tuky spalovat,aj keby si cvicila 2 minuty denne) narabas tak,akoby tu niekoho malo zabit
ja neviem o co ti ide,ale myslim,ze nema zmysel riesit to s tebou dalej a aj ked ti vysvetlim,aj tak len svoje

biancaa

netreba, ja dobre vidim co ako pises, a necitovala som to koli tomu aku zataz si odporucila, ale koli tomu ze si tej babe napisala ze SPALOVAT BUDE UZ PO 2 MINUTACH

viem ze si nenapisala ze cvicis dve minuty, to ani netvrdim, ale napisala si ze spalovat bude po dvoch minutach a ze to mas z vlastnej skusenosti...

a v tychto poslednych prispevkoch pises ze 10 ani 15 minut na schudnutie nestaci

tymto ukoncujem tuto diskusiu z mojej strany, kazdy si uz asi spravil obraz o vsetko, zbytocne by sme to tu dalej rozpytvavali

biancaa

betka jasne, ja som tiez zacinala tak ze po dvoch minutach som sla vyplut dusu... a teraz som trenerka :D

si zvyknes a ani to nestihnes spozorovat a zachvilku zvladnes aj hodinu pri filme :)

nic sa neboj... len pekne pokracuj, hlavne ked nevladzes sa do toho nesil, po case zvladnes dlhsie

miro.83

Samozrejme ze casom vydrzis viacej zlepsi sa ti kondicka. Ani to neni dobre zo zaciatku prehanat, pretoze sa ti to iba zhnusi.

jalla

ok,na vysvetlenie,kedze doslo k nedorozumeniu
co sa tyka "oznaceneho" pripsevku,tam bolo z vlastnej skusenosti cvicenie na strednej zatazi a ked si pozries prispevok skor,tak tam sa ma niekto pytal,kolko cvicim napisala som 35 minut + cviky na brucho a urcite by som nepisala,ze cvicim 2 minuty denne,len som to uviedla ako priklad....ano,priznala som to,ze asi to je inak ako som vedela,takze nevidim dovod na dalsie diskusie ohladom "tepovej frekvencie"
a ak mas este nejake nejasnosti v mojich prispevkoch kludne napis a rada ti ozrejmim ako som co myslela

betka

Teda baby, ja som v živote necvičila a bola som sice chudá, ale telo som mala strašne mľandravé, nevadilo mi to však. Za posledný pol rok som ale strašne pribrala, asi 8 kg, neviem, nevážim sa, ale vidím to na oblečení. (spôsobil to stres a alkohol...) Každopádne, chcem aspoň trochu dole, tak sme si s manželom tento týždeň kúpili orbitrek, že 15 min. denne + menej jesť a žiaden alkohol, bude stačiť. Tak teraz som v šoku. Lebo orbitrek sme volili z dôvodu, že nemám chuť ani čas chodiť do posilňovní a na aerobic a tak.
Začala som na najslabšom, vydržala som 3 minúty, šla som vypustiť dušu, srdce mi šlo vyskočiť z hrude, ale aspoň dobrý pocit som mala. Každý deň vydržím o minútu dlhšie (už 4 dni) a tešíím sa, že konečne cvičíím. A teraz tu čítam, že cvičíte hodiny a hodiny a spaluje sa po 20 minútach.
Baby, ako to vydržíte? Veď ja nevládzem ani s dychom, ani fyzicky už po chvíli. Myslíte, že keď budem cvičiť každý deň, len na orbitreku (časovo nič iné nestíham), zlepší sa mi kondička? Lebo mi ide hlavne o tú kondičku a spevniť telo. Nie nejaké ohromné svaly, či rapídne chudnutie, len sa trošku spevniť. Díky za odpoveď a držte mi palce.

biancaa

citujem ta: "ak sa budes drzat tetjo tepovej frekvenicie,tak budes tuky spalovat,aj keby si cvicila 2 minuty denne,ale necvic na najvyssej zatazi,zbytocne budes mat velke svaly,staci stredna zataz,to ta udrzi vo forme a pekne vytvaruje stehna-vlastna skusenost"

toto si odpisala na otazku: "Naozaj, ak budem dodrziavat tuto tep. frekvenciu spalujem okamzite tuky, aj ked by som cvicila len 5 min ?"

takze povedala si to... stai si pozriet tvoje starsie prispevky

a sama hovoris ze vsetko pises z vlastne skusenosti a potom si napisala ze si to zadala do googlu a prve tri stranky co ti vyhodilo si sem supla...

napriklad v tomto si sa znegovala a je tu tych veci este viac ale nechce sa mi to riesit, kto to chce moc najst, staci ked si precita vsetky tvoje prispevky

jalla

biancaa:
neviem,co vsetko som podla teba znegovala,ale ja som tu nikde nepisala,ze ked bude niekto cvicit 2 minuty denne,tak schudne,len to,ze doteraz som vedela tak,ze sa tuky spaluju uz od 1. minuty.pises tu aj ty aj dalsi,ze to tak nie je ok.
a ked si vsimnes,tak vzdy pisem,ze urcite ani 15 minut nebude stacit na chudnutie,ja cvicim podstatne viac a ako pise miro.83 uprava stravy tvori 70% uspechu chudnutia. a dufam,ze tento udaj nespusti dalsiu lavinu prispevkov:)