Vzdy to zastavim neviem ako dalej

lucinka28

No neviem ci chcem a ci dokazem niekomu vykladat o tomto.
Vies moja lava bradavka ako si nejde von je stale stiahnuta.ako vidim, tak aj ty si o mne myslis, ze som nenormalna.

lucinka28

ja som hanbliva a v tom je tiez problem. nedokazem sa ziadneho doktora nic spytat. ja neviem a priatelovi tiez nedovolim ukazat prsia, teda, chytat ich mozem, ale ked som oblecena. mam asi problem s lavou bradavkou. Pripadam si ako netvr:(

susienka4

tak to je jasné, že mu to vadí, aj keď ti to nedáva tak najavo. to by asi každému chalanovi vadilo, keby že nemôže spať so svojou priateľkou, ani nie tak vadilo, ako trápilo..
no mala by si to čím skôr napraviť a ísť ku gynekológovi. ja k nemu chodím pravidelne. tak skús aj ty a povedz mu, čo ťa trápi. nájdete určite riešenie problému.

lucinka28

Akosi som u gynekologa bola len raz, a to mi spravil ultrazvuk cez brusnu stenu. JA sa nehnabim sato, ze som este panna, to nie je zle, ale to ostatne vies. Ja viem, ze moj priatel ma miluje, ale tiez viem, niekede v srdci mu to vadi.
som z toho uz zufala

susienka4

ja mám 22. ako hanbiť sa za to určite nemusíš, nie je to nič zlé a ja by som rada vrátila čas, veľmi som sa poponáhľala so sexom a potom si nevážila samu seba a robila hlúposti :o( takže buď na seba len hrdá, čo sa tohto týka.
a chodíš pravidelne k doktorovi? či je všetko v poriadku. porozprávaj sa s ním, určite ti bude vedieť poradiť v čom je chyba. alebo sexuológ..

lucinka28

Skusali sme to, ale nejde mi to. nedokazem to. a uz sa za to hanbim. Som panna a to budem mat 22 rokov coskoro. Neviem pripadam si ako idiot.

susienka4

no tak tu máme ďalšiu skutočnosť- si ešte panna.
písala si, že máš ten pocit, keď ti to priateľ robí rukou, teda prstami..a neskúšali ste spolu spať? milovať sa normálne? no v tom ja problém nemám, ja mám výslovne len v tých prstoch:o(

lucinka28

No mozeme sa zjednotit tak dobre.
No aj ja by som chcela byt normlana. Ty si si to aspon uzila ja som stale panna a sex som si neuzila ani raz, a dokona som si neuzila, ani to "palcovanie" je mi to zvlastne. neviem. neviem co mam robit.

susienka4

lucinka, s tým penisom som to vôbec nemyslela tak, že by mi vadilo, keby mi tam niečo vyselo, to vôbec nie. ale tie ich problémy s ním spojené by som nechcela mať. môžme sa zjednotiť, že nikto to nemá ľahké:o(
každý máme nejaké svoje problémy. ja by som tiež chcela byť "normálna", vychutnať si sex tak, ako pred tým. potrebujeme čas.....možno..