iný štýl

Príspevok v téme: iný štýl
technécium

zdravím všetky kočky, potrebujem poradiť, chcem sa vás spýtať na niektoré babské veci a naučiť sa ich tak
1- rozhodol som sa, že si nechám narásť dlhé vlasy, mám ich husté a kučeravé, len teraz, keď sú trochu dlhšie tak to vyzerá ako keby mi vybuchla bomba na hlave a toto je problém, ako a akú si mám kúpiť čelenku, alebo ako si mám dávať tie sponky do vlasov stačia 2 alebo je lepšie viac, potom by ma zaujímalo idem si dať urobiť aj melír, treba prekryť šediny a neviem ako dlho vydrží tá farba/ myslím počet umytí vlasov a tak/- chcem 3 kombináciu čierna,červená a biela
potom ma zaujíma idem si dať aj náušnice, či moc ťahajú ucho, lebo chcem také tie malé obrúčky okolo ucha aspoň 3 a či to aj hnisá a potom ešte váš názor na kravaty u mužov- ja nosím stále len košele a stále vykasané a idem si nakúpiť kravaty len neviem či sa viac hodia kratšie a užšie, alebo tie dlhšie a idem si dať aj kérku na krk, toto je už na 100%, už som aj objednaný do salónu a zadara u kamošky
tak mi ma dosť veľmi zaujímal váš názor, potom hodím aj foto
a v sexuológii je to preto, lebo sa jedná o krásu a následný sex
ďakujem

huhuh

ako ti moze niekto hovorit co a ako zmenit ked ta nikto nevidi ako vyzeras teraz?? Daj foto momentalnu a potom sa da nieco riesit..

technécium

ahoj kuzio, ďakujem za úprimnosť,bol by som rád keby si dokončila myšlienku, ja sa nenahnevám , je pravda, že nerobím česť svojmu povolaniu, mal by som sa správať tak ako vyžaduje bontón, vieš ale ja som dostal do vienka dosť veľa anarchie, nadriadení si na to zvykli už ako a kedy a aký prídem do práce, len nech som tam, určite nie som blbí, krása je relatívny pojem, niekomu sa páčim, niekomu nie, veď nakoniec si môžeš pozrieť foto
v puberte som sa flákal so skinhedmi, potom ma jedna kamoška zobrala na koncert punku to som mal 24 a tam som pochopil, že je to môj štýl, môj názor, môj život-proste prídeš medzi nich nik ťa nepozná a si kamarát s každým, toto skíny nemajú tí sa chcú len biť a chlastať, a pankáči majú autority na háku, nebijú sa, je im jedno ak vypadáš a tak dosť ma to oslovilo a oslovuje, mám si s nimi čo povedať, ich baby sú v pohode, teda teraz už aj moje, sú iné, proste nech je sranda, proste rešpektuješ ľudí, ale nie ako napr. v mojej práci, alebo bežne, niečo povieš a všetci sú posratí, nik ťa neuznáva a si akýsi imaginárny king, mňa napr berú ako neviem to opísať, ale nemajú ma v piči, proste sú iný voči mne ako nadriadenému ako ku kolegom a naj na tom je, že najviac sú nasratí kolegovia

kuzio

Priznam sa technec.ze casto som sa zamyslala nad tym ako mozeš ty vlastne vypadať,meno mi pripadalo technicke tak som si myslela ze budes nejaky pánko,ale podla tvojho popisu som zhrozena nielenze vyzeras ako vagabund ale...ah budem radsej ticho. Daj sa do poriadku ako kazdy normalny zdravy chlap.

technécium

vieš prežívam teraz prechodné obdobie, a idem pomeniť všetky svoje priority, či budú lepšie uvidíme

technécium

nazdar suns, som pn ešte týždeň,ale prácu nemám nudnú, no som rád, že ma niekto aj nekrytizuje, a cieľ je zmena teraz vážne fakt, idem zmeniť výzor, poraď aj ty niečo

suns

uuu dobra praca technécium :D namotkavat vies, len ju teraz moc nebombarduj na tom pokeci:D to mas taku nudnu pracu, ze sa takto bavis na tomto fore? :P ja ta nekritizujem ako ostatni, si asi nejaky typek a ja mam typkov rada, len fakt nevidim ciel tohoto vsetkeho tvojho snazenia :D :D :D

technécium

dobre, vieš čo urob si na pokeci aj ty hoď ho sem a ja ti tam napíšem nick a heslo, sú tam nejaké ročné fotky, hodím aj dnešné, len akurát sa nabíja baterka do foťáka, fotil som sa a došla, potom mi môžeš povedať či sa mám aj oholiť, lebo už som sa neholil 5 dní- experimentujem