plet po vysadeni HAK

majkaw

tak ja som mala az take podkozne hnisave bolave..po vysadeni liekov mi zostali cervene jazvy,ale mesiacmi mi to postupne mizlo..teraz mam len jazvicky(ktore vidim akurat ja sama na sebe)aj ked mi ich nikto iny nevidi,ked dam jemnu vrstvu make-upu,momentalne som spokojna:)

mircoMY33

musis povedat priatelovi nech ti striekne pletovu masku a uvidis ci sa to nezlepsi.A antikoncepcia zvisuje riziko rakoviny prsnika a krcka maternice o 30%

majkaw

no mne praveze nic nezaberalo,kremiky,ani masticky,o tom lieku som sa s lekarom mnohokrat rozpravala a uvadzal to taktiez ako krajne riesenie,ale pre mna najvyhodnejsie,malo sice rizika(nesmiem otehotniet,darovat krv...)a rozne vedlajsie ucinky ale zabralo,teraz po roku je ten liek z mojho tela prec,ale je to vazne krajne riesenie

suns

roaccutane zabera, ked uz nic ine nepomaha... takze zachrana pred istou smrtou... vyskusajte vsetko a pre tento liek sa rozhodnite na konci...

majkaw

mne sa plet zhorcila ako som zacala uzivat hak mercillon,po dvoch mesiacoch zhorsenia som ju vysadila a kozny lekar mi moc nerad predpisal roaccutane,dost silne lieky,ale mozem povedat a aj zaklopat,ze odvtedy mam plet opat krasnu,odvtedy som nechcela o hak pocut,az ked mi nezacali zenske problemy,a momentalne som so svojou hak spokojna,rozhodni sa ako chces:)