stroskotanie vztahu kvoli sexu ??

Príspevok v téme: stroskotanie vztahu kvoli sexu ??
1xxx1

mam pocit ze sa mi rozpadol rocny aj pol wztah kvoli problemoch pri sexe...dva krat som sklamal partnerku ... urobil som sa welmi rychlo ..myslim si ze toaniminuta nebola... poradte mi prosim vas co dalej bo necem aby sa to zopakovalo w druhom vztahu.. blby pocit to je... inak mam 16 rokov..ale stalo sa mi to este w 15 ...

leerka

zvlastny dovod na rozchod, ktory mozno naozaj zodpoveda veku a rozumu tej dievciny.... to ako keby sa so mnou priatel rozisiel preto, ze mam cierne vlasy .....odveci....

akinom007

preboha rozist s akoli tomue ze sa dva krat spravis velmi rychlo? to je chore, to ta teda "velmi lubila" ked sa za to rozisla

pukiiina

to nech ta ani prinajmensom netrapi, moj chalan proste niekedy ani nechce alebo co a ja to chapem, niekedy sa spravi rychlejsie inokedy to trva dlho ze az, proste to casom pride a ked budes zapracovany tak sa ti to uz nestane a netrap sa kvoli tomu podla mna nemas preco, urcite to nepatrilo do tych pricin, to by bola kravina

1xxx1

no srry ale myslim ze som to tak napisal ze to vyzera jak kvoli tomu ... ale neni to tak..ja som len cel tym powedat ze sa bojim ze to bola jedna z pricin...no urcite nie kvoli tomu ma nechala ale trapi ma to ze sa to stalo... ja som tym len chcel powedat ze to je strasne blbe ked sa to stane a pri tom ju milujete... pomozte mi co mam robit

niekto

presne tak ak ta necha kvoli tomu ze to dvakrat nevyslo tak nieje o com zabudni na nu a najdi si taku pre ktoru budes viac ak iba "chodiaci penis"