Do leta buďme kočky!

oweral

cawte,pridavam sa,ja tiež musím do leta schudnuť aspoň 12kg...mám 16rokov 155.5cm a 54.5kg a chcela by som mať tak 42-43kg
moje miery:prsia-95
pás- 67
boky- 85
zadok-95
stehno-52
viem,že také miery niesu hrozné ale na moju výšku som ako buchta:(((

stacarka

mishella, tak vies co, musime to tym chalanom ukazat, a vyhrame jasne :-P:-D ja vlastne ani neviem, o co som sa stavila.. ale vyhram, som si ista :-D
no, mary, by si mala vidiet ako tecie zo mna hehe :-) a mam uz aj nizsi tep, ked cvicim.. neviem preco.. ale potim sa stale rovnako :P najhorsie ale je, ze ked zijdem z bicykla, necitim vobec ziadne svalstvo.. neviem ako to popisat.. ked makam aerobik, tak citim, ze zaberali nohy.. proste akoby zaciatok svalovky, ale a bikeu vobec..
a ci mi zosvalneju? ano, zosvalneju.. ale aj sa strati tuk.. a ja si myslim, ze nejdem na takej tazkej zatazi, a idem takou primeranou rychlstou.. takze podla mna by to nemalo byt horibilne.. a okrem toho este robim ten aerobik.. takze tvarujem.. no neviem, uvidime za 3-4 tyzdne.. no, nechcem teraz na to mysliet.. teraz sa sustredim na tu skolu :P
inak tento tyzden bol skvely.. venovala som sa len a len sebe, svojej hlave, telu.. uplny "oddych" som si dala.. a inak, zacinam mat kopec energie.. po cviceni mam vacsinou viac energie, ako pred :P a som aj taka stastnejsia.. mam lepsiu naladu.. aj rodicia hovoria, ze sa akosi menim hehe :-) -lebo ja som vzdy byvala naladova hehe, a nikdy nam nevydrzalo, ze tyzden bez hadok.. ale tento tyzden.. no prekvapena som zo seba :-P
mary, kup si uz ten krajcirsky a pekne sa vsetky odmeriame v nedelu :-P co povies? :-))
inak, normalne vam zavidim, ze vsetky mate priatelov.. ja som bez chalana uz asi 2 roky.. bez vztahu.. vobec nemam stastie na chalanov.. hehe :-)) pekny vecer :-P

Mishella

ahojky .. uff akurat som prisla s plavania a rozhodla som ze ho budem nastevovat kazdy piatok aj kvoli chrbtici.. no ano som malinka mam 162 cm no ja sa tiez v nedelu meriam tak som zvedava ale nemyslim si ze by tam boli neake zmeny ale nevadi aj tak to nevzdam pretoze odkedy cvicim sa citim lepsie:):):) jej jasne ze ti drzim palce :):) vies ja som sa takto stavila s priatelom a ked schudnem do konca marca aspon na 50 kil co mam teraz 54 tak mi kupi suknu ale podla jeho vkusu :D:D:D

mary_anne

ahojte:o)
no tak aj dnes som cvicila. je ale normalne, ze po takych 15tich minutach intenzivneho cvicenia zo mna tecie a nevladzem?? to asi z toho, ze som velmi necvicila ako zijem,co?
no tak to kilecko je uz isto dole, radsej pomalsie ako vobec, no nie? treba byt optimistom :o)
no ale stacarka, ty kolko zvladnes, ja normalne zasnem nad tebou! sikulka si teda.. a nebojis sa , ze z toho bicyklovania budes mat svalnate nohy? ja som tak premyslala nad tym.. dufam,ze nie. ked furt bicyklujem..
any192--vies, na to treba len pevnu volu. ale nie je dobre, si vsetko odopierat, jest mozes vsetko, no v miere. takze aj sladke si mozes dat, ale nie ze naraz zjes celu coko:o)

any191

Ahojte.Mam 21rokov, 165cm a 65kg do leta by som chcela dat dole aspon 10kg ale neviem si odopret sladkosti , ked ju cely den nemam tak vecer som nervozna a nakoniec si ju aj tak dam a ked nemam nic doma tak si dam aj cukor alebo granko no proste daco sladke musim mat aj ked nechcem co mam preto robit alebo ako zahnat chut na sladke?

stacarka

no a ozaj.. strava.. takze, ja si nemozem velmi vyberat.. cez tyzden urcite nie.. pretoze sa stravujem v skole.. takze obedy mam vzdy tam.. na desiatu si robim taku celozrnnu zemlu s maslom(Flora-myslim si, ze je jedna z tych zdravych masiel :-)) ), chudou sunkou, tvrdym syrom, a velmi velaaa zeleniny tam davam.. paprika, paradajka, uhorka, obcas aj redkovka :-P
na ranajky mam to, co cela rodina.. obcas je to aj biele pecivo, ked foter zabudne, ze mne ma kupovat ine :-)
na olovrant, ked pridem zo skoly, nejake ovocie-1ks, a na veceru ako kedy.. bud ryba, alebo musli s mliekom..
sladke si dam obcas.. ale neprehanam to.. napr. vcera som si dala jeden pasik z cokolady.. mnaam, tak dlho som nemala..
ja si neodopieram, ale snazim sa neprehanat.. a ak nahodou prezeniem, o to viac cvicim, a o to menej jem na druhy den (malicky princip sacharidovych vln :-)) )

stacarka

fuuuha, tak 46cm je neviem ako malo, ale ja mam 60cm hehe :D a tak som myslela ze ked to dam aspon na tych 52-50, tak budem spokojna :-) no, uvidime v nedelu.. vtedy sa meriam, tak uvidime hehe :-D
tak este napis vysku, mozno si nizucka, a vtedy je to ine.. ja mam 166cm..
a kolko vazis? :-)
ja som pred dvoma tyzdnami zacala tak poriadne.. to som mozno kazdy druhy den cvicila.. na viac som nemala cas.. myslela som si to.. ale cas sa da vzdy najst.. a teraz, od soboty, cvicim kazdy kazdy den.. aj 2x denne, kedze mam cas :-) ked zas pride skola, budem cvicievat po veceroch.. pri panelaku mi to ide vzdy neuveritelne lahko, a ani neviem kedy mi to ubehlo :-P vzdy cvicim ze aerobne cvicenie (stacionarny, alebo aerobik z dvd-cka) - minimalne 40 minut a nasledne polhodina posilnovania.. uvidime co to prinesie :-)
no som zvedava na vysledky.. stavila som sa s kamaratom na valentina, ze dam za mesiac dole 4-5kil.. ale co cert nechcel, ochorela som.. normalne som ochorela.. tak som tyzden lezala chora pod perinou.. som skapinala od unavy.. tak som sa rozhybala az o ten tyzden, tzn. zostavaju mi este 2.. uvidime hehe :-) drz mi palce :-P

Mishella

jejda a aby som nezabudla tak aktivne cvicim takmer kazdy den ale ked nemam naladu na cvicenie tak si zatancujem :D ale dnes som si dala taky odychovy den s fitloptou a masaz noh lebo citim ze su strasne take presilene a napate a zajtra sa chystam ist plavat :) a uvidim co mi prinesie tento vikend ale dost sa ho bojim pretoze ked s priatelom ideme napr niekam von tak nedokazem odolat a to vsetko mi kazi to moje celotyzdenne snazenie :(:(

Mishella

tak ako prve som obmedzila stravu stravujem sa ovela zdravsie a sladke som uplne vyradila lenze ma trapi niekdy hrozna chut na sladke a stane sa mi ze nemozem odolat a hlavne vikendy su pre mna najtazsie ... tak asi tri tyzdne a zatial sa mi podarilo zhodit dve kila ale vaha este nie je uplne stabilna, no moje stehienka maju 46 cm ono to ako nie je asi az tak vela ale v sukniach to vyzera hrozne a ja sukne zboznujem ale uz som si ju nebliekla riadne dlho kvoli tomuto problemu... a tvoje cm su ake?

stacarka

no, ano som spokojna celkom :-)
vies, ale naplno cvicim len kratko.. asi tak 2 tyzdne.. a tak jasne, ze to ide dolu.. aspon sa mi zda :-) citim to aj na nohaviciach, a uz aj nejaky ten cm isiel dolu :-)
hm, a co robis preto, aby si schudla? a mohla by si aj napisat, kolko cm mas na stehnach :-) a chudnes uz dlhsie? ci len teraz si zacala?