Do leta buďme kočky!

stacarka

ahojte babenkyy:)
tento tyzden bol brutalne hekticky, a ja som takmer ani necvicila.. iba 3x.. a nemala som cas na normalne jedlo, tak sme si vzdy objednali iba pizzu, alebo sme vyprazili hranolky so syrom blee.... takze nic moc..
rano som vstala a hned zozrala ranajky, takze vazit sa budem nalacno az zajtra rano.. chapete :-)
mischella to je skvelee!! a co si robila cez tyzden ked ti to slo takto krasne dolu? vaw, gratulujem! :)

Mishella

ahojte kocky takze meranie mam za sebou vazenie este nie ale to si necham na vecer moje miery boli 3 cm dole z bruska tiez 3 z bokov a zo stehien vyse 1 cm .. takze sa hrozne teskam a dufam ze to takto pekne pojde dole este :))) aj ked viem ze to bude viac a viac tazsie lenze teraz mam ovela vacsiu chut do toho ked viem ze to takto pekne ide ... jasne holky ja viem tento tyzden som sa cely nevazila som si povedala ze az nedelu tak som zvedava vecer aj ked cm su pre mna dolezitejsie :):) pekny dnik napiste aj vy ako sa vam darilo cely tyzden :)

sasa

caute kocky, ja mam zatial dole 7kg, zacinala som 73 pri 171cm, teraz mam 66, ale bojim sa ci sa nerutim do niecoho zleho. strasne sa mi totiz paci ze som stale stihlejsia, normalne sa mi protivy zjest dake nekalosti, lebo nexcem mat tie kila naspat.povodne som xcela mat 65 ale teraz som zistila, ze do leta by somto na 59 dala v pohodke... je to ok? ci prilis?

stacarka

dobre ranko :-)
tak vcera som necvicila.. neviem co sa stalo, ale koleno ma nenormalne bolelo.. asi z toho, ze som celyyyyyyyyyy den chodila chodila chodila... po doktoroch takisto, posta, skola, potom som bola este aj za jednym znamym, ktory byva na veeelkom kopci.. som tam sla asi polhodinu.. na 8cm opatkoch... uff.. no nevadi, myslim, ze som si to vykompenzovala tym, ze som necvicila hehe :-)
tak dnes mam v plane velkeee ucenie.. dala som si dnes aj volno od skoly.. aj v pondelok mame, takze dufam, ze sa vela naucim.. drzte paluchy :-)
dnes si idem skusat este veci mojej mamy, ked bola mladsia a chudsia (tzn cisla 38-40) a uvidime ako mi budu sediet.. teraz som vacsinou mala 42.. uvidime..
mary - co ti je? nie si prepracovana?
mischella - to nie je dobre vazit sa kazdy den.. potom, ked si sklamana, moze nastat bud absolutna nechut do jedenia, ako naschval, ze ked vazis viac, nemozes jest, alebo by si sa mohla vzdat.. radsej to nechaj tak :-)
pekny den :-)

mary-anne

dobre raanecko babenky:o) tak ja uz pracujem.. vy este spinkate,co? :o)
no tento tyzden mam ranne, cize mam cele poobedie volno a ani raz som necvicila a to je uz piatok!! nie som zo seba nadsena. ale furt volaco mam, vybavovacky, doktori,same vysetrenia, furt ma len pichaju, krv beru, som nejaka zoslabnuta a mam pocit ze uz asi po piatich min.na biku by som nevladala. najlepsie sa mi cvici,ked mam poobedne, rano:o)doda mi to toolko energie!
ten meter stale nemam:o) kila stale tak isto- 59kg.
stacarka- nakupy?heh no super!ja uz ani neviem,ake je to chodit na nakupy do obchodu,vsetko si objednavam cez net,naozaj vsetko:o) je to az smiesne,hehe.
mishella- s tym vazenim mas uplnu pravdu. mama mala taky zvyk vazit sa kazdy den, bola furt len vystresovana z toho. ale uz sa od toho odnaucila. ja sa vazim vtedy, ked citim, ze som lahsia:-D
lilkaa8- to si sa chcela len pochvalit svojou vahou ? alebo vyprovokovat nas?:o) no ja mam tiez vysku 174, ale 52kil? to si na mne neviem ani predstavit...

Mishella

ahojte kocky.. vidim ze vam to tu super ide dufam ze aj mne ale to sa dozviem az nedelu .. stacarka na nakupy no super aj ja idem pravdebodobne ale na take mensie este na tie velike sa chystam az v majii:D:D ale myslim ze este to nebude na mensie cislo :( ale nevadi ale v maji musi byt :D:D:D ... zajtra ma caka opat plavanie ten tyzden ide tak rychloo a v nedelu vazenie tak som zvedava lebo som sa nevazila naozaj od nedele co som bola zvyknuta sa vazit kazdy den ale to mi vobec neprispievalo tak som velmi velmi zvedava :):) majte sa pekne holky pa

jasminne

Ahojte, tak ja som schudla 1kg =)
z 80kg na 79kg.Teraz sa musim vela ucit tak nestiham sem chodit, teraz idem na hodinku na bicykel so zositom v ruke =)
R- ceralie bez mlieka, nescafe s mliekom
D- pomaranč, jablko
O- kur. maso na prirodno,zemiaky, zelenina
O- mrkvova stava mozno aj pol litra
V- zelenina
vcera som mala navstevu takze boli aj prehresky, vecer som len trosku cvicila, takze dnes sa budem snazit cim viac =)

ninka21

No caute kocky moja dnesna vaha je 71,3...
R-ovsene vlocky sjogurtom
D-jabko
O-francuzske zemiaky este zo vcera
V-nemam este sajnu
a vcera som ani ja necvicila,idem az zajtra...

stacarka

ahoj babenky :-)
tak ja som necvicila ani v pondelok ani v utorok.. priiiiiiiserne ma bolela hlava.. ale vcera som uz bola v pohode, tak som dala 45min=25km tak som celkom spokojna, no a samozrejme ze aj posilnovacky :-)
v sobotu ideme na nakupy, tak uvidim ake cislo si obleciem :-P
sandrita - len aby si potom nepribrala vela, ked zacnes jest normalne... chapes :-)
baby drzim vam palce a len tak dalej :-)

sandrita

Lillkaa-Tiez veru pozeram,mame rovnaku vysku a ked som mala 69 kg tak som bola chuda,ty mas 52 wooow.
Ja budem super stastna ked budem mat tych 70 ,to bude zazrak a to bude moja idealna vaha.
Viac nechcem schudnut,potom ani rici-ani cici nebudem mat.