darček

Príspevok v téme: darček
technécium

v sobotu sme mali s kamošmi dosť ostrú výmenu názorov, na darčeky pre ženy, tak by ste mi to tu mohli ozrejmiť z prvej ruky
ja tvrdím, že na prvé rande nie je vhodný darček, len pozvanie do reštiky a tak, potom na druhom je možné kino a nejaká prkotina ako mydlo, ale kvalitné, voňavé, vačšinou si baba pomyslí, že čo ja smrdím, alebo sa neumývam, ale myslím, že tento typ darov je dobrý a kamoši len, že musia byť kvety, potom niečo drahé, že také darčeky najviac ženy potešia, tak ak je to s vami

plamienok

Ja som raz dostala zo sluzobnej cesty velikansky ananas,ktory bol neskutocne dobry...Bolo to velmi necakane a velmi mile.Dodnes na to spominame ake to bolo super.

zee

podla mna to ani s darcekmi netreba prehanat,potom si baba zvykne a chlap aby sa zblaznil:)) ale obcas nejaka drobnost potesi, clovek ma pocit,ze niekomu na nom zalezi...ale aby som dostavala na druhom rande darceky,to vobec nemusim,kino a kava staci,som nenarocna:)

technécium

nie len ma napadlo, že predstav si, že by som jej dal zabalenú figu, no asi by som dostal facku alebo neviem, ten tvoj kamoš čo ti dal tie mandarínky, tomu to musí myslieť alebo nič nemal po ruke čo je to isté

ssia

lae vieš, to máš aj podľa toho čo je to za babu. koľko má rokov? a vieš niekto si vie urobiť srandu zo všetkého, ale niekto z ničoho. rada sa smeje? a ak vôbec nerozumie slovu empatia, tak žiadne myndarínky neprichádzajú do úvahy:))) ale ak hej, skús ich poriadne pekne zabaliť a nech až potom zistí čo to je:DDD a mohla by byť len jedna, aby sa s tebou podelila:))))))

ssia

a pre babu akú opisuje techn. podľa mňa buď niečo čokoládové, alebo aj ten anjeliček sa mi zdá super. len niečo milé a nevtieravé, hlavne nič drahé, cítila by sa blbo:)))

ssia

každý darček je dobrý...okrem kvetov (rezaných) a plyšákov. teda aspoň pre mňa. ináč ja som na svojom prvom "rande" dostala 2 madarínky:DDDDD ale bolo to milé.

zoznam super darčekov pre neromantickú babu ktorá sa rada smeje (súdim podľa seba): veselé onhavičky (ale také milé farebné, s nejakým smiešnym obrázkom a nie nejaké priesvitné tangá), kvalitná čokoláda, pralinky alebo niečo iné podobné (hlavne nech je to čokoládové - to má rád každý a najlepšie niečo také, čo sa len tak nedá zohnať v tescu), kvietok v kvetináči...

ale podľa mňa je aj tak najlepšie niečo vtipné, čo vás spája, alebo niečo všeobecne vtipné...napr. taká kefa na koberce alebo mrkvové semiačka. ale zase iná baba by sa na to mohla uraziť, takže neviem:DDDDDDDDD

lilly

chapem.. urcite ju maly darcek potesi.. len som chcela povedat ze take veci ako ten sprchovy gel alebo nieco take sa mi nezda moc dobre.. radsej taky klasicky darcek a urcite nic nepokazis ak ju este velmi nepoznas

technécium

sympatický asi som jej, keď sa chce stretnúť, už sme sa videli raz a darček jej chcem dať aj tak-bezdôvodne, lebo to urobí radosť mne chápeš lilly