darček

Príspevok v téme: darček
technécium

v sobotu sme mali s kamošmi dosť ostrú výmenu názorov, na darčeky pre ženy, tak by ste mi to tu mohli ozrejmiť z prvej ruky
ja tvrdím, že na prvé rande nie je vhodný darček, len pozvanie do reštiky a tak, potom na druhom je možné kino a nejaká prkotina ako mydlo, ale kvalitné, voňavé, vačšinou si baba pomyslí, že čo ja smrdím, alebo sa neumývam, ale myslím, že tento typ darov je dobrý a kamoši len, že musia byť kvety, potom niečo drahé, že také darčeky najviac ženy potešia, tak ak je to s vami

technécium

fizzy, každý klame,
čo si myslíte keby som jej dal šatku, je to vhodné, v tej šatke by bola zabalená čokoláda, teda to by bol hlavný darček a tá šatka- tú by pochopila až neskôr, taký dvojitý darček

musska

na prvom rande ak pride chlap s kvietkom, je to velmi mile, na jednej strane da najavo zaujem, zenska je cela bez seba, nestoji to vela a nemusi sa vela vymyslat:))ale inak darceky niee. Ja od svojho kwietky nedostavam uz, lebo som vsetky ruze niekde zabudla a stratila,tak sa na mna hnevaa,..ale som za kvietok:)

fizzy

ten, kto tvrdi, ze nema rad drobne prekvapenia, klame..kedze ide o hanblivu, predpokladam aj citlivu babu, jemny a pozorny pristup je velke plus.

technécium

baby ja som nikdy nenosil darčeky a pod, preto sa vás pýtam, čo si o to myslíte, táto je však iná, normálne ruším svoje pravidlá a začínam aj sms-kovať, a darček mi príde vhodný, spoznal som ju vďaka tomuto fóru, aj keď totálne nepriamo, cesty sú nevyspytateľné, už som sa s ňou stretol včera, len ona býva inde, pracuje, budeme sa stretávať, len cez víkendy, je hamblivá, dohodli sme sa, že budeme navštevovať slovenské hrady, múzeá a tak- teda žiadny sex, sme len kamoši, zatiaľ, keby som jej bol nesympatický, tak asi sa nebude chcieť, stretnúť, preto darček chcem jej dať, myslím, že každá žena má rád darčeky

morena

Mne keby si doniesol na prvé rande niečo iné ako kvet,tak by si ma ale riadne vydesil,v duchu: že o čo ti do riti ide... Ak ale chceš byť zaujímavý silou mocou,tak by to nemusela byť napr.ruža,mohlo by to byť niečo humorné - aj mini kaktusík so srdiečkom alebo tým anjelikom...Aspoň by si vedel či má zmysel pre humor...Teda ak chceš mať vedľa seba babu so zmyslom pre humor...

shenya

akoze keby mne da niekto sosku alebo mydlo... neviem naco sa takymito vecami zaoberate. darcek ti nepomoze a ani ta nezachrani, ak si nesadnete. ked uz, tak ta ruza je fajn a nemozes nou nic pokazit. davanie darcekov je take vtierave.

fizzy

diskutabilne, ked jej ho das na zaciatku, mozno prelomis lady ostychu..ak vsak vydrzis, a nechas vecer gradovat, taka bodka pred pusou zaposobi este viac.

tech

a tu basnicku chces napísat na nejakú karticku? Ci zarecitovat? Zarecitovat neni lepsie keby ste sa poznali osobne, blizsie. Vies ja som zarecitovala basen priatelovi, akoze uz sa poznam s ním dlhsie ale ja som mu to poslala v zvukovej sprave a ze sa smial ako som to vázne hovorila. Tak vyber mozno aj nieco vtipné:-D

technécium

takže fizzy, myslíš, že treba nechať, akýsi odstup, a ešte, by ma veľmi zaujímalo či jej mám dať ten darček na začiatku, alebo až v aute, keď ju zaveziem domov a dám jej pusu, nie francuzáka, ale pusu