Saforelle vs. lactacyd

akinom007

tip/ ja som si kupila tu niveu len raz par krat som sa snou umyla a nemilosrdne som ju vyhodila! po kazdom umyti ma vsetko zacalo neznestielne svrbiet kazdy vecer som sa musle natierat canestenom akonahle som sa s tym prestala umyvat nic ma nesvrbelo...

mellinda

Ja som mala dlhodobo problemy s kvasinkami, a zacala som pouzivat Lactacyd a pouzivam ho dodnes. Je pravda, ze moje problemy nijak nezlepsil, ale ani nezhorsil. Pouzivam penu, raz som mala aj gel, ale ten ma trosku stipal. S penou nie je problem. Co sa tyka vone, vyhovuje mi, je skor neutralna, prijemna a hlavne jemna. Nechcela by som nic prilis vonave, to by skor sposobovalo problemy si myslim, akekolvek prehnane parfumacie.

lucia j.

Ja pouzivam tea tree od Australian Body Care a som veelmi spokojna, toto je podla mna cislo 1. ALe s Niveou a lactacydom nemam dobre skusenosti, kedysi som pouzivala AB intim care, ale teraz som prepadla ABC s tea tree olejom a parada, .. raz som si kupila s prirodny s konopnym olejom a to bol strasny smrad, priatel ma odmietal lizat, ale teraz je vsetko ok a vsetci sme stastni, takze odporucam ABC s olej z cajovnika ..

tip

Inak uz davnejsie som si vsimla, ze Intimo od Nivey ma uvedene PH 4,6, co je dost zvlastne, pretoze v posve ma byt za normalnych okolnosti PH od 3,8 do 4,5 a ked je vyssie, tak kvoli premnozeniu nejakych bakterii. Tak sa cudujem, ze je to urcene na intimnu hygienu a ma to vyssiu kyslost. Je to iba jeden dielik, mozno to az tak nevadi, ale ako komu. Viem, ze niektore zeny nemozu pouzivat ani tieto intimne mydla, pretoze im nerobia dobre. Tiez nezaskodi si umyvat intimne partie len CISTOU VODOU.

ab

neviem ako vy babi ale ja používam od AB Intim Care ..... lactacyd mi nerobl dobre štípalo ma po nom a ani mi nejako nevoňal .... Intim Care mi vonia krajšie a používam tiež vlhčené obrúsky tej značky a som nadmieru spokojná .... ten pocit po tom je užasny

safo-cyd

ja mam momentalne oba pripravky doma, saforelle mi tiez smrdi ale dalo by sa to vydrzat keby aj tak pomahal ako sa o nom popisalo a pise na krabicke, lactacyd pouzivam uz asi 5 rokov nie stale, s prestavkami ked som mala mykozu este prvy krat gynda mi to neodporucala pouzivat vraj cista voda, mala pravdu, potom som si to kupila znova len kvoli voni aby som tak dole vonala aspon vtedy ked budem s priatelom, nic extra zle mi nerobil, potom zase som nepouzivala, a asi pred pol rokom dalsia mykoza teraz ten saforelle a ked som ho pouzivala kazdy den a myslela si ze praveze pomoze tak som pocitovala svrbenie, a tiez som sa vzdy citila sviezejsie po lactacyde, tak mi povedzte co je teraz lepsie? ja by som to chcela vediet ci radsej nic nepouzivat?,

zuzka*

ešte jedna vec, na krabiške od saforelle som sa dočítala, že je mierne zásadié, ale nemali by gély na intímnu hygienu byť kyslé s hodnoou ph 4- 4,5?

zuzka*

kúpila som si saforelle a nemôžem si pomôcť, ale hrozne mi smrí, ako Barbus pena na holenie, preto uvažujem, že ho nebudem používať a kúpim si iný. rozmýšľam nad floragyn.má niektorá z vaá s ním skúsenosť?