5 tibetanov

anka--dixi

Ahojko dixi jeden cvik nestači to je potom o ničom nema žiadni učinok,skus ak možeš začni každy cvik iba dva krat ak sa ti to bude zdat že to zvladaš tak si pridavat každy tyžden o jeden viac,a aky maš probel s chrbticou??? zaleži vela od toho napiš na moju adresu ak chceš papa anka

etel

ja to cvicim uz rok a pol. mozem jedine odporucit, zpevnilo sa mi telo, pat cvikov ktore ponatahuju snad kazdy sval v tele. ja som to zacala cvicit kvoli problemom so stitnou zlazou.

dixi

anka, prosim ta, da sa to cvicit aj ked su problemy s chrbticou? mam tu knihu doma ale niektore cviky sa mi zdaju tazko zvladnutelne. nestaci robit iba prvy cvik - tocenie?

anka

ahoj jajuska ano ako spominaš je to super niekolko rokov som to cvčila pravidelne ale potom som sa dala na aerobik,teraz som mala vysoky tlak čo som nikd nemala a tabletky som nechcela tak som začala zas pat tibetanoch cvičim každe rano vstavam preto o piatej cvičim pol hodiny umyjem napapam a idem do prace plna energie a mam jej na rozdavanie a možem povedat že som schudla a dost dobre ale to čo je hlavne je že človek sa citi vynikajuce som lahučka a ohybnejšia ja to doporučujem každemu dajte sa na to a budete ovela zdravši moj manžel to cviči 14 rokov po operacii je tu aj vdaka tomu papa anka