Hrozne velky zadok

tali

mne pomohlo: kalanetika (hodinovy program denne), zmena stravy (resp. zjedeneho objemu jedla), zhodila som zo 102 na 92 za necele 3 mesiace, nic ine som nerobila. ak kalanetiku cvicis spravne, tak je to ucinne ako blesk!
prosto si najdi sport, co ta bavi, sport, na ktory tvoje telo reaguje rychlo a VYTRVAJ!

karolina007

ahojky..prosim ta netrap sa takymi vecami..moj nazor a myslim si ze sa v tom zhodnem s mnohymi chlapmi je ze zadok ma byt vacsi..proste to je sexy a je za co chytit..porovnaj to s kostnatym zadkom..ved to ani pekne nevyzera..Jennifer Lopez si z toho vedu nerobi a pritom ho nema najmensi..podla mna ho ma veeeelmi pekny..

zujky

Ahojte dievcence tak ja mam dne cez zadok 95 ...byvalo to viac... ale pomohol mi velmi orbitrack,zmena stravy.. a pozitivne myslenie :-).Drzte sa.

alenka1

Ahojte vsetci.ako sa mame? citala som si vasu diskusiu.aj ja som drzala tu 90dnovu dietu, ale neodporucam. nikdy viac. schudla som sice 10kg, ale akonahle som zacala normalne jest, pribrala som 8kg naspat. akurat som si naburala metabolizmus. ked som mala 17rokov skusila som s tym/ po 17hodine nejest.naozaj to zabera a dlhodobo.velmi pekne som schudla.potom som otehotnela a po porode mi ostalo 10 kg navyse.tak chcem to vyskusat teraz. dnes zacinam tak mi drzte palce.:}kto z vas drzal tu "uzasnu"90dnovu dietu????

zuzana175

danuska, to si skoro ako ja..len ja mam pas veeeeeeela, uz som pisala nizsie a v bokoch sa mi podarilo schudnut na 96..pritom sa v nicom neobmedzujem,ani necvicim,len po 17h uz nejem...ale teraz ked je leto a dlhsie svetlo,tak to predlzim asi az na 18h..bude to mat aj vtedy vplyv na chudnutie?

danuska123

no baby jaa mam v pase 67, cez boky mam 98 a stehno 56 cm. aa uz mam toho dost , ze mam velke boky, asi nebudem papat po siestej :D dajte aj vy svoje miery a do leta to nejak zmakneme nech sme pekne a mozme si obliect cokolvek naco budeme mat chut, nech sme kock.bolo by fajn nech sme viac a mame motivaciu:)

mmenoir

mmm, ja mam 154cm a zadok velky jak neviem co:D a ten by som mala velky aj keby som schudla absolutne na kostru... co uz narobim.

nemas to dane geneticky? ak hej, tak to velmi nenapravis...

a z behu nic nerastie!! prave naopak