Kokosový olej

lajlaa

Kokosový olej je dobrý aj na vybielenie zubov a ako zábal na suché vlasy....používam ho aj na varenie a vajíčka sú na ňom super. Na tejto stránke je ich aj viac na výber. Najviac mi chutí NATURE´S WAY.
www.hoogle.sk

jozzef

tak kupil som aj aj ten kokosovy olej tu www.biokamo.sk ako bolo popisane dolenizsie , mam ho doma a skusim ist na ocistnu kuru , neskor napisem vlastny postreh

jarná fialka

Kokosový olej mi doma nikdy nechýba, používam ho na telo,vlasy aj na jedenie (na vlasy je super kombinácia kokosového oleja a kakaového masla - tá vôňa je dokonalá!:)Teraz som ale videla, že Saloos má aj voňavé verzie - pomarančovú, čokoládovú a ďalšie, mňam :) Inak niektoré e-shopy majú aj kamenné prevádzky, napr. tento nájdeš v Michalovciach: -odkaz odstránený-

david.m

Ja objednavam s tadialto a som velmi spokojny, a mas tu vselico napr aj chlamydil velmi dobry na ocistu organizmu a podobne :)

www.biokamo.sk

Maruska9

Dakujem Moni :) uz ma naviedlo par cesticiek a skoncila som prave pri konopnom, urcite vyskusam :)
Pan RNG, ono som o upchavani porov kokosakom citala v naozaj mnohych diskusiach.. od ,,obycajnych" zien, dievcat...

Monii

maruska, ak si dobre pamätám tak konopný olej by mal byť vhodný na problematickú pleť, aj na mastnú :) ale radšej si to vygúgli, je o tom plno vecí na nete :)

RNG

Upchavanie porov je mozne len s materialmi co oxiduju, tvrdnu ci vyschynaju. Kokosovy olej je nasyteny=nereaktivny tj ani nevyschyna, ani neoxiduje a pri teplote ludskeho tela zostava vzdy tekuty, tj nemoze nic upchavat.
To su len ociernovania zo strany farmacie a kozmetiky, ktorym kokosovy olej berie zakaznikov.

Maruska9

dakujem, ze ste zareagoval(a).. Skoda :( vonia krasne, a naozaj nechcem pouzviat kremy..
nepoznate nejaky olej vhodny aj na problematicku plet, neupchavajuci pory? Dakujem!:)