kto uziva HAK kvoli akne?

jasmina

dadaho si nevies predstavit, ako som sa natrapila. lebo ta tvar nebola az taka hrozna, kym som nezacala chodit k tomu dermatologovi.by si neverila, co moze sposobit nespravne osetrenie. niekedy mam pocit, ze to akne sa mi tak zhorsilo preto, lebo som nestastna.

dadaho

spravny postoj, treba v sebe pestovat nadej. viem velmi dobre, co prezivas. ja som tiez vela energie do toho investovala a stale nie som uplne za vodou, ale ten pohlad do zrkala je uz pre mna iny, citim sa spokojnejsia

dadaho

to aka a ci vôbec je pre teba vhodna antikoncepcia urci lekar. ja ti sice mozem odporucit yasminelle, ale mozno, ze nespadas do tej kategorie ludi, pre ktorych je urcena. neviem podla coho ju lekar naordinoval mne..

jasmina

som rada, ze si pochopila, o ake jazvy ide. vies ja mam pocit, ze kym sa ich nezbavim, nebudem sa moct na seba normalne pozriet.a preto si niekedy vycitam, ze tu hak som neskusila skor, ale tak nie som posero, ja budem verit stale, ze mi to daju dokopy.

jasmina

ja by som chcela skusit yasminelle alebo snad novynette. neviem. ale nemozem vela hormonov, zevraj ja nato nie som stavana.

dadaho

yasmina, viem co si myslela tymi vypuklinami. pytala si sa v pociatku na antikoncepciu yasminelle. ja ju uzivam, mne nerobila doposial ziadne problemy a beriem ju uz takmer rok a pol.nechcem robit reklamu, lebo na HAK su rozlicne nazory, ved moniqa uviedla svoju vlastnu negativnu skusenost.

dadaho

mne antibiotika predpisala kozna a rovnako aj ine vodicky, ale mala som pocit, ze mi tými vsetkymi jej mastickami a vodickami skor len viac uskodila.. potom som zacala chodit do jedneho kozmetickeho ustavu, kde sa mi snazili intenzivnejsie pomoct, ale ani to ma nedoviedlo k spokojnosti a nakoniec som bola postavena pred rozhodnutie, ci brat alebo nebrat roacutan.. odradilo ma to, co som si o nom precitala a antikoncepcia mi prisla ako lepsie riesenie, no este pred tym som skusala detoxikaciu organizmu.

moniqa87

a navrhol ti hak uz aj dermatolog? ked uz fakt nevidis vychodisko, tak ta rozhodne odhovarat nepojdem...
len tolko ti poradim, dost bab co malo z hak problemy, tak spominali konkretnu znacu a dost casto to bola prave yadine (ci ako sa to pise), aspon taketo info si pooveruj... drzim palce... a hlavne to este preber s lekarom...
a skus aj tie veci co ti tu ludia poradili

jasmina

ja som uz postrehla, ze sa to tu stalo tiez jednej babe a riesi to, ale to bolo davnejsie a hop som tam kde ona...