Potrat.....

Príspevok v téme: Potrat.....
zufala kamoska

boze ludia poradte mi co mam povedat kamoske prave dnse sa mi zverila ze je v stvrtom mesiaci tehotenstva ale ona ot dieta nechce a pravidelne sa bucha do brucha ma uz nanom modriny moze tak potratit?? nechcem aby si ublizila ale neda si povedat moze sa tomu dietatu v 4 mesiaci stat daco ked si tak silno pestuje do podbruska??? ma ho uz dost nafuknute a proste aj test ma pozytivny setko len ona ho nechce a stale sa bije moze tak potratit?? prosim surne povedzte mi ci je mozne ze potrati diki moc

Lucinka33

Fuu, tak to som rada :) Ale prehovor jej do duse, nech nabuduce nerobi uz kraviny v ziadnom smere :) Ja som si aj myslela, ze nie je tehotna, bolo by to velmi malo pravdepodobne z toho co si tu pisala. Aj ked nejde mi do hlavy ten prvy pozitivny test. No nevadi. Nech sa dari :)

zufala kamoska

hunt mozem ta uistit ze ja to niesom ale ak neveris tvoj problem a za rodicmy sa mi neda ist lebo ich am rozvedenych a chodia do rakuzka na tyzdnovky a navise uz asi ani nebudem moct lebo jej vysiel test negativny...a preto to tu pisem o nej na net aby som sa dozvedela co potrebujem zrejme ma nepochopis ale ked neveris mne to je jedno

zufala kamoska

Lucinka33 ajoooj moja no tak dnes som bola snou... a robila si ten test a vysiel negativny...bola rada ale stale ma to brucho nafuknute budem j prehovarat nech ide k lekarovi asi to bude nejaky iny zdravotny peoblem a neboj nezabudla som

monika+íá

prepačte az teraz som si dočitala vsetky prispevky. a myslim ze tehotna nie je. tie "kusky kože" uz zazila asi kazda zenska ktora menstruuje, a pokial si este ani nerobila test tak ako prisla na to ze je tehotna? ze ju bolia prsia a ma nafuknute brucho? ved to mozu byt stovky diagnoz. a nebolo by nič nezvyčajne keby ani kramy nedostala z toho stresu. dievča maj rozum nemlať sa a chod k lekarovi mozno mas nejaky zapal

monika+íá

viem ze by to kamaratka brala ako velku zradu od teba, ale asi by bolo vhodne vyhladat bud rodičov, alebo psychologicku pomoc, pretoze takto moze velmi ubliziť dietatku ale aj sebe, a moze to mat ovela horsie nasledky ako by aj ona sama chcela

nice1

no..zacala som tuto temu citat pekne od zaduu od najstarsich prispevkov a mam ten pocit ze to dievca pise o sebe presne tak..hned od zaciatku mi to prislo cele divne ze tu pise o dakej kamoske, ja keby toto moja kamoska robi, tak to riesim niekde a nepytam si radu na fore..ale ide o nu, a nema sa s kym porozpravat tak napisala sem..tak mi to pripada