VYSOKA SKOLA 2009/2010

Príspevok v téme: VYSOKA SKOLA 2009/2010
figurka

ahojte neviete mi poradit skolu kde beru bez prijmacich pohovoroch alebo kde nieje matika, fyzika, cudzie jazyky...

ono ja mam vystudovane odborne uciliste nepatrila som medzi naj studentov mala som vlastny svet a bola som rada kedy uz vypadnem zo skoly...teraz mi ale to vzdelanie chyba rada by som si spravila nejaku skolu... no neviem kam ...ono co najdem ze by ma bavilo tak sa robia prijmacie pohovory z takych predmetov ktore sme na skole nemali...ako biola a podobne... ja som mala geografiu, ekonomiku, postovu prevadzku...literaturu,nemecky jazyk ten siel slabo... matika bola taka zlata ucitelka ze prepisovala datumi z pisomiek aby sme nemuseli pisat nove ...tazke tym padom sme sa toho moc nenaucili...technicky clovek niesom... no skratka bavilo by ma venovat sa ludom trebars prirode, zvieratam...literatura, dejiny...socialna praca... mam uz z toho mis mas cele dni sedim nad netom a prezeram skoly...

[zruseny1]

iwis takze ... ak budes mat vyber skoly/skol jasny, mrkni si na ich stranke ake maju poziadavky, kolko im treba zaplatit, byva to rozne...
sek si vyplatis ( sumu ma kazda skola na stranke) a urob si aj jeho kopiu pre istotu, posiela sa to s prihlaskou
ked zmaturujes tiez si urobis kopiu vysvedcenia a das si ho overit na mestskom alebo obecnom urade, plus tie vysvedcenia ktore bude od teba tvoja nova vysoka skola ziadat, alebo mozu pytat aj prilohy, od lekara napriklad, ale aj nemusia..vsetko sa priklada do prihlasky o tie by sa vam mal postarat nejaky profesor na strednej, skontroluje atd... ten by vam mal vlastne vsetko ohladom tychto zalezitosti aj povedat, nemate nikoho akeho???

lenkaa123456

iwis preboha, chces ist na vs a si taka nevzdelana v takychto veciach. chapem ze taketo veci nevies, ja som ich tiez nevedela ked som isla na VS ale aspon som si to vedela najst na internete. myslis ze na VS ti tiez vsetko kazdy da pod nos to co budes chciet? kazda skola ma ine podmienky tak si to precitaj na stranke tvojej buducej skoly ze co ti treba a kde mas co a ako vybavit

iwis

Ahojte.
Prosím Vás mohol by mi niekto poradit?
Potrebovala by som zistit čo všetko potrebujem vybaviť ak chcem ísť na visokú školu. Viem vypíšem si prihlášku a ja si nemusím dať overiť vysvedčenie ked tento rok maturujem? a platí sa poplatok keď posielam prihlášku. PROSÍM poradil by mi niekto čo všetko potrebné si mám vybaviť. Ďakujem

kjarin

Neviete, kde v BA sa da studovat externe a prihlasku staci podat do konca marca prip. neskor?

Este viem o strojnickej fakulte STU a Brat. VS prava, ale ani jedno z toho ma nelaka.

tinusska

kokos, to je co za odbor? to ako fakt existuje :))

ja som maturovala pred 3 rokmi...

skus si precitat ten link co som ti hodila.. je tam (v tych vysvetlivkach bod) 2.strana a je to treti odstavec... staci len overena fotokopia maturitneho vysvedcenia...