Imunita, imunita, imunita.....

citruska

ja mam osvedceny len wobenzym, ten mi pomohol ci uz pri mykoze alebo celkovo ked som mala oslabenu imunitu. A mozem Ti povedat, ze odkedy ho beriem, tak nemam problem ani s castymi nadchami a ani s mykozami :-) vyskusaj ho za to nic nedas

sompetko

ahaano a cim je teda dobre posilnit imunitu, na nieco ako domacu lekaren cas nemam skor potrebujem nieco co hodim do seba a ucinkuje to

citruska

moj nazor je áno suvisi to s imunitou herpe ci opar vznika ked organizmus bojuje trebars s hocuckou alebo niecim tak byt tebou zacnem si davam nieco na imunitu a ak to mas opakovane tak by som sa obratila na lekaren

miro_68

no ja dlhodobo užívam kolostrum, pomohlo mi, keď som bol začiatkom roka každé 3 týždne chorý a už ani antibiotiká mi nepomáhali. Po mesiaci užívania som síce ochorel opäť, ale intenzita ochorenia bola tak na 30% oproti predchádzajúcim mesiacom. A od apríla som zdravý a spokojný

citruska

Rozdiel som pocitila vtom ze som pri zmene pocasia nezacala kýchat a kaslat ako inokedy a ze pred mestruaciou kedy je telo v nerovnováhe som nemala herpes na pere ako inokedy

stromo_kocúr

ja som wobenzym bral pred operaciu doktor mi ho odporucil lebo som mal velmi oslabenu operaciu a tvrdil mi ze po operacii sa skor zotavim a mal pravdu behom tyzdna som bol ok pricom iny tam museli byt aj 2 tyzdne

citruska

vies co ja som si ho nasadila minulý týzden zatial si dávam 3x8 tabliet moj drahy ho berie dlhsie a z znizil davku na 3x5 tabliet vzhladom na jeho výsku a vahu a pochvaluje si ja zatial neviem priatel povedal ze o taky tyzden budem citit rozdiel