podvadzanie

danusa6

Ak jej to ale povies ty, musis pocitat s moznostou, ze z toho presne ako si povedala vyjdes ty ako ta zla! Zalezi na tom, co je zac ten manzel a ako sa k tomu postavi. Ak to poprie, manzelku spracuje a postve ju zrejme aj proti tebe a podvadzat ju bude nadalej. Ak ma v sebe aspon trochu svedomia a sily, prizna sa a bude to riesit- i ked v to moc vzhladom na ich situaciu nemyslim...Ale asi by bolo najvhodnejsie i ked najbolestivejsie zobrat ju "nahodou" niekam, kde to sama uvidi.

cica987

no neviem.. na tvojom mieste by som sa nejako posnazila o to, aby nato prisla sama.. zistit si napriklad nejako, ak sa da, kde sa maju stretnut a zobrat ju tam, nech ich vidi.. alebo take nieco.. nezavidim jej...:-(

miminkaabc

ano, ved dnes som sa jej pisala ci je medzi nimi vstko v poriadku a povedala, že ano, myslim, že on to dobre skryva, ale dufam, že nie nadlho, neviem ako to dopadne len dufam, že pravda vyde najavo, len neviem kedy

inuška

Zvykne to tak byť, všetci na okolí to vedia, len tá čo by to mala vedieť, tak nie. Je to ťažké, láska je slepá, ale ak im bude niečo škrípať vo vzťahu, tak sa to prevalí. Ja osobne by som jej to naznačila, nech sa trochu poobzerá či je všetko ok.

miminkaabc

samozrejme, že mi na nej zalezi, ale bojim sa jej nieco povedat, ked jej pisem a chcem sa nieco dozvediet o nich ci sa nic nezmenilo, tak stale o nom basni, viem, že ten jej muz ma s jednou holkou nieco a vie o nich viac ludi....

inuška

Ak ti na kámoške záleži, tak by si jej to mala povedať, ak je to pravda. No ak ju manžel nepodvádza s tebou, to by bolo asi dosť blbé. Aj keď úprimnosť sa cení...