chalani si ma nevsimaju

Príspevok v téme: chalani si ma nevsimaju
ali_nocka

ahojte.tak toto je moj problem ze si ma chalani vobec nevsimaju...napriklad dnes sme behali s kamoskami po vonku a za nimi sa chalani blaznia.A zato mna si nikto ani len nevsimne a to mozem robit co kolvek.nikto sa ma nic neopyta som tam len na okrasu.nie som pekna -priznavam.ale ani moje kamosky nie su az take ocarujuce a chalanom sa pacia.musim uznAt ze ked nieco urobia vsetci sa smeju ked to urobim ja uz to je trapne ako ja fakt neviem :( poradite?

kitten

ale prosim ta ktora 18 rocna si prizna ze je v puberte ako 18 rocna!! holka podla prispevkov co pisala moze mat tak najviac 16 aj to je vela ..
alinocka nemyslim to v zlom!!

skovecka

a moze byt v puberte aj 30 rocna ale no dobre ale moze mat 18 napr a aj tak akoze vecsinou to tak byva ze holka nieje spolocenska tak sa onu ani nezujmaju typci co su.... normalna vec a typci co niesu spolocensky tak takych moc nestretava...

kitten

to vobec nieje zle.proste holka ma zlu spolocnost! a chalani na skolach su pubertaci nenormalni tak co tu taras skovecka / bez urazky :) ja len v dobrom/ ved chalani su po zadu o tri roky rozumovo tak si zober taky 16 rocny je ako 13 rocny a vidi daku trupku co je napr,viac "sexi" oblecena tak je snej paf! tak je jasne ze sa bude bavit stakou!!!
alinocka ty si moja nerob starosti s chalanmi vo vasej skole to je len banda debilkov co obzeraju sproste sliepky ;)) nehaj to tak vsak poznas viac zaujimavejsich ludi mimo skoly ,nie?

skovecka

mozno by si mohla napisat kolko mas rokov.. ale si myslim ze proste su ludia spolocensky a su ludia ktory nemaju radi vecsiu spolocnost a travenie casu s cudzimi ludmi ale ak patris do prvej skupiny tak je to zle .... ak do druhej tak nemas co riesit.....

ali_nocka

ja som teraz v puberte tak mi to trochu vadi ale viem ze su aj dolezitejsie veci ..len som sa potrebovala niekomu vyrozpravat a casto citam temy na tomto fore tak som vedela ze mi odpisu nejaky chapavy ludia

luciabaf

ani ja nie som pekna-mozes sa presvedcit,moj nick na pokeci je luciabaf,ak chces mozme pokecat:)vies ale minule leto,som sa zacala zaukimat o kozmetiku a s toho skaredeho kacatka,sa sice este nestala labut,ani nikdy zo mna labut nebude,ale to skarede kacatko,to tiez uz nie je:)potom som sa zacala obliekat viac sexi,ale vsetko s mierou!aby si nevyzerala ako stetka...no a predstav si,vies kolko neznamych chalanov sa za mnou otacalo?no v skole som bola stale take nic moc ale aj tak lepsie ako predtym,ale u nich nikdy nebudem za dokonalu,lebo ma proste maju zafixovanu ako skratu so gulatou tvarou,krivymi zltymi zubami,sirokym nosom,nie prave najchudsou postavou a nulkami...asi tak,mne neostava nic ine ako sa zmierit s tym aka som,skus to aj ty!!!!a citaj vela o kozmetike,o starostlivosti o plet,o mode a hned sa mozes stat krajsou!