Pijete mlieko?

bingham

Damian je to presne ako s tym tvojim vitaminom C - musite si ho daavat...minimalne 4000mg....a najlepsie by bolo 10000mg...., aby ste boli zdraviii....k tomu 50mg zinku...200mcg selenu....atd atd

a pri tom je to iba reklama na doplnky...

kolko ludi neuziva ziadne doplnky a nemaju ziadne zdravotne problemy....a naopak kolko ludi uziva rozne doplnky...a maju problemy

Rng si dokonca hovori ze odbornik/doplnkar :DD sila ne.....a pri tom ani nevedel ze su rozne formy akne !!! hlavne ze kazdemu odporucal vitamin C co ti na tazke akne urcite nepomoze....

Denz

kosa-nech sa tvoji kamarati na psychiatrii nepokakaju s tych minusiek co mi davaju....aspon nejaka radost....ze??:)
Tak sa hrajte dalej:))
Vies asi kde to mam:)

Denz

vsetkeho vela skodi.......
ale tvrdit,ze je nezdrave........
A este raz ...VSETKEHO!!!
a ak s mliekom nema problem clocek....tak co,??
Ja tie keci fakt nemusim..... ja ho pijem ho od malicka a je mi supeeer......
tak nech si kazdy pcha do ust co chce a o com vie,ze mu neublizi a bude sveta zit asi....

drasslliikk

Ten draslik uzivam uz roky denne v tablete, ktora ma 1000mg draslik, alebo 2xdenne 600mg kapsuly.Ale vsimol som si davno, ze tie kapsule, teda ich obsah vylucujem v stolici. Ked som uzival tablety, tie som tiez vylucoval. To nechapem.
A inac si mazem 1x tyzdenne 10kvapiek jodovej tinktury od pana RNG. To nie je nieco podobne?

pauli 73

Damian ale o akých množstvách mlieka sa bavíme aby bolo tak škodlivé ako píšeš? Ano,je pravda, že mlieko zahlieňuje ale v akom množstve?
To je asi tak, že ked klesne produkcia mlieka a nebude po ňom dopyt nejaký uznávaný neortodoxný vedec príde na to, že mlieko je úžasne zdravé...vieš ja by som sa tak ortdoxne neprikláňala ani na jednu stranu:)

damian

Draslik, riedenym octom sa neprekyslis tak, ako sa neprekyslis ani spravnou hladinou zaludocnej kyseliny, ci jej doplnanim.

Draslik, kolko toho anorganickeho draslika Ti vlastne davaju?

Ten lugol sa maze na kozu. Ak ho telo potrebuje, vstreba to do niekolkych hodin az dna. Pridava sa aj do vody