ked to chlap nechce

Príspevok v téme: ked to chlap nechce
slecna dokonala

Mám taký problém. S mojím priateľom chodim jeden rok a zrazu odmietol so mnou sex aj oral. Zato by ma lízal aj robil prstami. Ked som sa ho pýtala,prečo nechce,tak povedal ze NEVIE,ze si neprosi. Kedze nebývame spolu,tak je tazke zosuladit klud a cas nan. Povedal, ze ked on chcel a uz mu to tyzden chýbalo a chcel,ze nebolo,tak ze nechce ani teraz.. Uz som sa ho skusala tristo krat nalakat nan,lenze marne, aj ked som ho vzrusovala,co som videla na vztýcenom muzskom nastroji tak povedal na poslednu chvilku ze NIE. Neviem si rady,co mam spravit aby to bolo take ako predtym.Som si absolutne ista,ze nikoho nema a ze nema ziadny zdravotny problem,kedze to DOLE vidim kazdodenne. Prosim poradte co mam robit s mojim chlapom.

miska31

ahojte mala som chalana bolo všetko super byval sam chodila som k nemu a po roku čo sme boli spolu si zaobstaraldomov internet a všetko sa to tym začalo,prestal mat zaujem o sex ale mna mohol robit ustami a potom ale ažneskor som zistila prečo to tak bolo,on si na nete na pokeci pisal zo ženskymi a chodil na sex zoznamku a tam si pisal o sexe a ja ked som bola unho a že som šla do obchodu alebo niečo von a on bol doma tak si tam vodil ženske,alebo ked som ja bola u sebba doma tak si na sex zoznamke hladal baby a mals snimi sex.A rozpraval im take veci ktore rozpraval aj mne a bolo mi z toho zle ked som to čitala.Aked som mu to povedala?ja som za tomohla podla neho to bola moja chyba že on nič zle nerobil že to robia skoro všetci muži.

leerka

ulik, no nehnevaj sa , ale to co si napisal? to ako keby si ty siel urologicke alebo koznej a ona ti povie to , co ty si teraz napisal....asi nemas viac ako 15, co?

ulik

mne vadi ze chodi ku gynekologovi a nie ku gynekologicke. prestava mi byt pritazliva ked sa tam gynekolog muz vrtal predo mnou