ked to chlap nechce

Príspevok v téme: ked to chlap nechce
slecna dokonala

Mám taký problém. S mojím priateľom chodim jeden rok a zrazu odmietol so mnou sex aj oral. Zato by ma lízal aj robil prstami. Ked som sa ho pýtala,prečo nechce,tak povedal ze NEVIE,ze si neprosi. Kedze nebývame spolu,tak je tazke zosuladit klud a cas nan. Povedal, ze ked on chcel a uz mu to tyzden chýbalo a chcel,ze nebolo,tak ze nechce ani teraz.. Uz som sa ho skusala tristo krat nalakat nan,lenze marne, aj ked som ho vzrusovala,co som videla na vztýcenom muzskom nastroji tak povedal na poslednu chvilku ze NIE. Neviem si rady,co mam spravit aby to bolo take ako predtym.Som si absolutne ista,ze nikoho nema a ze nema ziadny zdravotny problem,kedze to DOLE vidim kazdodenne. Prosim poradte co mam robit s mojim chlapom.

luciferka

tak moj priatel je hotovi zakazdym ked ma vidi varit...alebo staci dlhy bozk a jedno pohladenie na spravnom mieste a je to ...., ale podla mna je to velmi individualne, musite skusat a skusat

leerka

ja som si napr vcera len podprsenku pod trickom zapinala a ako somsi odhalila brucho, tak mi h o zacal hned bozkavat :-)

lily:)

to ja nemusim byt navlecena v ziadnych takychto spodnych pradielkach a ani nic vyzyvave...to by neprezil keby videm von v minisukni alebo s vystrihom...no to by bolo reci a druhy sa na teba divaju a tak...ale sak ako v ramci normi...on je zo mna hotovy len ked ma vidi a ja to viem hned len ked sa na neho pozriem...sme spolu uz 2 roky a stale je to tak proste chut na sex z jeho strany stale to skor ja som sem tam taka divna...raz by som to s nim robila od nevidenia do nevidenia a inokedy nie...ale to bude asi aj od mojej antiky a niekedy ked je clovek unaveny, tak sa to tiez tak neda...vravieva mi, ze len ked ma vidi, tak uz je zo mna cely hotovy...

leerka

tak moj je iny, napr aj ked som si v lete saty kupila neake nove, kazde som si musela obliect a v kazdych sme to robili....jemu sa to tak paci....a aj kosielku som si objednala, aj ta sa mu hrozne pacila....taka priesvitna...iekedy staci, ked mam len tielko alebo tricko bez podprsenky a je hotovy

:-)hsjh

leerka.. tak toto s by s mojim ani nepohlo.. ja si tiez objednavam z Milana drahe luxusne spodne pradlo ale on si to ani nevsimne.. vies ako..a s tym vystrihom.. no aj keby som chodila s holimy ceckami tak ani to by si nevsimol hadam.. vobec by to s nim nepohlo..

leerka

alebo ak nieco jem alebo pijem tak to niekedy robim ta inak, to pochopi iba on....a to tiez ked sme niekde vonku , navnadi ho to.....

leerka

tak ja si casto kupujem nove spodne pradlo a to ho dostane alebo neake oblecenie s velkym vystrihom a ak ho ese nevidel, tak si ho naschval obleciem niekam von a on sa potom nevie dockat kedy prideme domov alebo zviazanie ruk a tak vselico......

leerka

prislo by mi dost absurdne, ze by sa mu viacej pacilo keby si to robil sam, ked ma priatelku, ktora je ochotna sa mu odovzdat a aj oralny sex poskytnut....